Pridať inzerát

Operátor baliacej linky

ISTERMEAT, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Povodská cesta 14, Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacpriemerný mesačný plat: min. 1000 - 1100 EUR Brutto - 100 dochádzkový bonus -300 výkonnostný bonus - všetky príplatky podľa Zákonníka práce -veľkonočný a vianočný benefit
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluhovanie a sledovanie chodu baliacej linky.
Plnenie strojov materiálom a jeho odoberanie v prípade zisteného prebytku.
Zastavovanie chodu baliacej linky v prípade nepodarkov.

II. zmenná prevádzka
Denná a Nočná

práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas
príplatky za odpracované sviatky a nedele
mimoriadne odmeny za výnimočný výkon, prínos pre firmu alebo originálne nápady
profesionálne zaškolenie a ďalšie vzdelávanie
stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
dlhodobá pracovná perspektíva
možnosť kariérneho rastu

Ďakujeme veľmi pekne všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po dôslednom a starostlivom posúdení všetkých životopisov, budeme kontaktovať len kandidátov postupujúcich na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Počet rokov praxe

1

Spoločnosť ISTERMEAT a.s., sa nachádza v srdci Žitného ostrova v Dunajskej Strede. Disponuje vlastnými farmami a úzko spolupracuje aj s miestnymi chovateľmi, čo jej umožňuje garantovať pôvod mäsa. Vďaka vlastnej porážke, rozrábke a výrobe ďalej dokáže kontrolovať celý proces spracovania( sledovateľnosť každého kusu mäsa), ako aj zabezpečiť čerstvosť a kvalitu mäsa a mäsových výrobkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Povodská 14
92901 Dunajská Streda