Pridať inzerát

Staň sa profesionálnym šamotárom!

ISS projects, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Holandsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 080 EUR/mesiacdovolenkové peniaze, príplatky za nadčasy, koncoročné bonusy a ostatné výhody vyplývajúce z holandského systému
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rámci sesterskej spoločnosti so sídlom v Goude, v Holandsku, ponúkame komplexný školiaci program v tréningovom centre spoločnosti, s možnosťou získania následného kontraktu. Spoločnosť je jedným z popredných európskych lídrov vo svete žiaruvzdorných systémov, ktorá sa koncentruje na realizáciu projektov so zameraním na žiaruvzdorné výmurovky a šamotárske práce.

* holandská pracovná zmluva
* holandské sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
* komplexné zaškolenie v obore
* zabezpečené a hradené ubytovanie a doprava
* možnosť nadčasov
* zázemie stabilnej a perspektívnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Holandský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre ponúkanú pozíciu nepotrebujete vzdelanie ani prax. Čo je ale nevyhnutné - vôľa, nasadenie a chuť učiť sa a pracovať na sebe. Vzhľadom na miesto práce - jazyková znalosť na min. komunikatívnej úrovni je nevyhnutná.

Spoločnosť ISS projects, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou nadnárodného holdingu Andus Group so sídlom vo Vianen, v Holandsku. Hlavným predmetom činnosti je projektová činnosť súvisiaca s ponukou kvalifikovaných služieb v rámci sesterských spoločností.
Bližšie informácie o spoločnosti získate na www.issprojects.sk alebo www.andusgroup.com.

Adresa spoločnosti

Hraničná 2
040 17 Košice