Pridať inzerát

Špecialista podpory zákazníkov

isklad.eu (FREE Company s.r.o.)

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Diaľničná cesta, Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiac20 dní platenej dovolenky ročne
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- písomná online zákaznícka podpora pre našich klientov, ktorými sú rôzne slovenské a zahraničné e-shopy, takže písomná komunikácia v slovenčine aj angličtine je na dennom poriadku

- práca v našom softvéri, ktorý si interne my sami aj programujeme, a je teda veľmi user-friendly

- pomoc klientom (e-shopom) so základnou orientáciou v klientskom rozhraní (do nášho systému ťa poctivo zaškolíme, aby ti nič neušlo)

- spolupráca interne v kolektíve - kolegovia sú vždy ochotní, trpezliví, a sú ti k dispo v prípade tvojho zaúčania sa

- taká tá ozajstná možnosť kariérneho rastu

- 20 dní platenej dovolenky do roka - áno, aj ako živnostník

- výborné čersvé obedy priamo v office, aké inde nenájdeš :) menu si vymýšľame my, takže ak ľúbiš napríklad segedín či palacinky, si tu správne

- pitný režim - káva, čaj a nealko od výmyslu sveta

- príjemný, dynamický a kamarátsky pracovný kolektív

- práca v stabilnej, modernej, technologickej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti pôsobiacej vo veľmi perspektívnej oblasti e-commerce

- úplne nový a moderný office, ktorý sa ti bude určite páčiť

Pošli životopis na [email protected] a skús nám len tak stručne, jednou vetou, napísať niečo o sebe :)

A ak chceš náhodou viac info o práci na živnosť, kľudne sa opýtaj, dáme ti všetky info, čo potrebuješ.

Tešia sa na teba tvoji budúci kolegovci

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- buď dynamický
- analytické myslenie a schopnosť chápať súvislosti
- chuť učiť sa, lebo u nás sa toho naučíš veru dosť, a nielen o e-commerce
- zodpovednosť
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- proklientský prístup
- schopnosť a ochota riešiť vzniknuté situácie
- optimistický prístup k práci :)

Kto sme?
isklad je softvérová, technologická a skladovo-logistická firma, ktorá vyvíja softvér pre automatizáciu e-shop operácií a ktorá naďalej rozvíja svoj potenciál v jednom z aktuálne najzaujímavejších segmentov, ktorým je e-commerce. Spoločnosť isklad (FREE Company s.r.o.) je na trhu od roku 2016, aktívne poskytuje služby viac ako 100 klientom (e-shopom) a v blízkej budúcnosti plánuje masívnu expanziu na nové trhy. Aj z tohto dôvodu hľadáme posily do nášho už zohratého tímu v Senci. Viac o nás sa dočítaš napríklad tu https://hnonline.sk/hn-special/2233532-klienti-riadia-svoje-e-shopy

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov