Personální ředitel/-ka (non-automotive výroba, Jižní Morava)

ISG, spol. s r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 150 000 Kč/měsícod 150.000 CZK p.m. + bonus, benefity
  • Termín nástupu: 01.01.2023

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ředitel/ka lidských zdrojů je podřízen/a řediteli společnosti a zajišťuje pro výrobní závod kompletní servis v oblasti lidských zdrojů. Jedná se o skutečně strategickou roli, která bude poskytovat profesionální, proaktivní a na zaměstnance zaměřené služby vedoucím týmu a zaměstnancům závodu.

Klíčové odpovědnosti:

- Strategické vedení v oblasti lidských zdrojů s cílem prosazovat osvědčené postupy a efektivní inovace.
- Zajištění efektivního fungování personálních procesů najímání zaměstnanců, adaptace, motivace, rozvoje, řízení a hodnocení výkonu a odměňování.
- Odpovědnost za nastavení a dodržování procesů a postupů v oblasti lidských zdrojů ve prospěch společnosti a zaměstnanců v souladu s legislativními požadavky pracovního práva.
- Budovat a udržování pozitivních a konstruktivních vztahů se všemi skupinami zaměstnanců a odbory v rámci celého závodu.
- Podpora vedení společnosti, liniových manažerů a zaměstnanců na všech úrovních závodu.
- Aktivní účast na vytváření a budování firemní kultury a principů interní komunikace.
- Pravidelné sledování a vyhodnocování efektivity klíčových HR ukazatelů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Strategická manažerská pozice v úspěšné mezinárodní společnosti.
- Uplatnění dosavadních odborných znalostí a zkušeností.
- Možnost ovlivňovat procesy a systémy.
- Spolupráce na mezinárodní úrovni.
- Motivující finanční ohodnocení odpovídající vrcholové manažerské roli (od 1.8 milionu CZK p.a. + bonus, benefity)

Informace o náboru

Jestliže Vás tato manažerská pozice zaujala, budeme rádi pokud nám zašlete Váš životopis a motivační dopis v anglickém jazyce, e-mailem na "[email protected]". Těšíme se na spolupráci!

Zaručujeme nejvyšší úroveň důvěrnosti celého náborového procesu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Naším klientem je přední globální výrobní společnost (non-automotive production), která patří k lídrům ve svém oboru. Společnost má velmi úspěšný výrobní závod s více než 700 zaměstnanci i na Jižní Moravě. V blízké budoucnosti předpokládá další zásadní rozšíření výroby v této lokalitě.
Pro posílení manažerského týmu v tomto závodě aktuálně nabízí uplatnění pro zkušeného/nou manažera/ku na strategické pozici v oblasti HR.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

5

Počet let praxe

10

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Srovnatelné zkušenosti na podobné pozici ve výrobním sektoru.
- Referenční manažerská praxe s odpovědností za řízení HR procesů.
- Zkušenost v mezinárodní, matrixově řízené společnosti s vyšším počtem zaměstnanců.
- Velmi dobré porozumění byznysu a vnímání jeho potřeb.
- Přirozená autorita, schopnost ovlivňovat a prosadit se.
- Vysoce rozvinuté komunikační schopnosti a prezentační dovednosti.
- Výborná znalost češtiny/slovenštiny a s ohledem na pravidelnou komunikaci se zahraniční centrálou je podmínkou také velmi dobrá znalost anglického jazyka.

ISG spol. s r.o. je medzinárodná personálno-poradenská spoločnosť ktorá od roku 1991 poskytuje svoje služby aj v Čechách a na Slovensku. ISG spol. s r.o. sa zaoberá poradenstvom pri vyhľadávaní a výbere uchádzačov na riadiace pozície a pozície špecialistov vo všetkých oblastiach hospodárstva, ako aj realizáciou manažérskych a personálnych auditov a hodnotiacich a rozvojových centier.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci