Human Resources Manager (logistické služby / lokalita južne od Bratislavy)

ISG, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 01.08.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V tejto pozícii budete zodpovedať za komplexné riadenie aktivít v oblasti riadenia ľudských zdrojov (recruitment, training & development, compensation & benefits, HR admin) v dcérskej spoločnosti na Slovensku. Budete reportovať priamo riaditeľovi spoločnosti a v rámci matrixovej štruktúry riadenia aj regionálnemu HR-riaditeľovi.
Na Slovensku budete riadiť tím ca 10 zamestnancov.

- Zaujímavá profesionálna výzva v rýchlo rastúcej, stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Široké možnosti ďalšieho rastu a vzdelávania
- Zodpovedajúce ohodnotenie - mesačná mzda na tejto pozicii je na úrovni ca 4000 Eur.
- Súčasťou odmeňovania sú aj bonusy (v závislosti od plnenia stanovených ukazovateľov) a ďalšie benefity

V prípade záujmu o túto strategickú riadiacu pozíciu vás prosíme, aby ste sa uchádzali zaslaním Vašich podkladov (CV v anglickom jazyku a motivačný list s indikáciou možného termínu nástupu a očakávaného príjmu) e-mailom na adresu "[email protected]". Uveďte pritom prosím aj značku pozície "DHR".
Všetkým uchádzačom samozrejme garantujeme zachovanie maximálnej diskrétnosti výberového procesu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Naším klientom je jedna z najväčších globálnych spoločností pôsobiacich v oblasti skladovej logistiky. Vďaka dlhodobému kontraktu s jedným z lídrov v online obchode rozširuje náš klient svoje aktivity na Slovensku - v okolí Dunajskej Stredy zamestnáva už teraz cez 1000 zamestnancov v novej, modernej prevádzke.
S ceiľom posilniť riadiaci tím v tejto prevádzke hľadáme pre nášho klienta ambiciózneho, cieľavedomého, dynamického kandidáta na pozíciu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

4

Počet rokov praxe

6

Očakávame, že o túto pozíciu sa budú uchádzať kandidáti/kandidátky s ukončeným vysokoškolským vzdelaním (prednostne ekonomického smeru), s viac ako 6-ročnou praxou v oblasti komplexného riadenia HR aktivít (výber zamestnancov, tréning a rozvoj, systémy odmeňovania a benefitov, pracovno-právna oblasť ...).
- Dôležitým predpokladom na úspech v tejto pozícii je veľmi dobré porozumenie biznisu a vnímanie jeho potrieb. Ideálnou je prax v medzinárodnej, matrixovo riadenej spoločnosti s vyšším počtom zamestnancov.
- Pre úspech v tejto pozícii sú nevyhnutné prirodzená autorita a schopnosť efektívne riadiť a motivovať tím.
- S ohľadom na pravidelnú komunikáciu so zahraničnou centrálou spoločnosti je požiadavkou aj veľmi dobrá znalosť anglického jazyka, výhodou je znalosť maďarčiny.

ISG spol. s r.o. je medzinárodná personálno-poradenská spoločnosť ktorá od roku 1991 poskytuje svoje služby aj na Slovensku. ISG spol. s r.o. sa zaoberá poradenstvom pri vyhľadávaní a výbere uchádzačov na riadiace pozície a pozície špecialistov vo všetkých oblastiach hospodárstva, ako aj realizáciou manažérskych a personálnych auditov a hodnotiacich a rozvojových centier.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci