Pridať inzerát

Shell - Real Estate Optimalization Manager

ISG, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 400 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 01.10.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

--Riadenie portfólia nehnuteľností na Slovensku, vrátane rokovaní o predĺžení nájmov alebo odkúpenia prenajímaných nehnuteľností
- Aktívne udržiavanie vzťahov s prenajímateľmi a nájomcami
- Aktívne manažovanie akvizícií/divestícií pozemkov/čerpacích staníc – vyjednávanie o kúpe alebo dlhodobom nájme
- Podieľanie sa na vyhľadávaní príležitostí v oblasti alternatívnych palív – eMobility, LNG, vodík
- Zabezpečenie práv k nehnuteľnostiam – riešenie vecných bremien, nájomných zmlúv a iných práv k pozemkom potrebných pre fungovanie ČS
- Aktívne vyhľádavanie obchodných príležítostí podnájmu nehnuteľností
- Riadenie finančných operácií v súlade s IFRS16, zodpovednosť za plánovanie Capex aj Opex nákladov a ich reportovanie, plánovanie investičných príležitostí
- Zodpovednosť za správu, evidenciu a akutálnosť dát o nehnuteľnostiach v internom systéme TriRiga
- Aktívna spolupráca s kolegami z iných oddelení/krajín
- Implementácia globálnych štandarov a procesov na lokálnej úrovni

- Práca v renomovanej medzinárodnej spoločnosti s výborným postavením na trhu
- Rozsiahle možnosti ďalšieho osobnostného rastu
- Zodpovedajúce ohodnotenie - hrubá mesačná mzda pracovníka na tejto pozícii sa hýbe (v závislosti od seniority) na úrovni ca 2.400 Eur, súčasťou odmeňovania sú aj variabilná zložka a benefity.

Ak Vás táto zaujímavá pozícia zaujala a spĺňate všetky formálne požiadavky kladené na uchádzačov (vzdelanie, prax, aktívna znalosť anglického jazyka), prosíme vás aby ste sa uchádzali zaslaním svojich podkladov (CV v anglictine a motivačný list s indikáciou očakávaného príjmu a možného termínu nástupu, prípadné referencie) s uvedením značky pozície "REO-1" emailom na adresu "shell@isg.sk".

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je Shell Slovakia - jej materská spoločnosť Royal Dutch Shell plc je jednou z najväčších olejárskych, plynárenských a petrochemických spoločností na svete. Má zastúpenie vo viac ako 100 krajinách sveta a zamestnáva okolo 102.000 pracovníkov. Spoločnosť patrí celosvetovo medzi najväčších predajcov pohonných látok a je vedúcou spoločnosťou v oblasti distribúcie olejov a mazív.
S cieľom posilniť tím centrály v Bratislave hľadáme pre nášho klienta ambiciózneho spolupracovníka/spolupracovníčku na novú pozíciu:

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

eknomické, stavebné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

4

Počet rokov praxe

5

- Ukončené vysokoškolské vzdelanie ekonomického/Stavebného smeru
- Minimálne štvorročná prax v správe nehnuteľností
- Silné obchodné myslenie, schopnosť analýzy a efektívnej práce s dátami
- Silné schopnosti vyjednávania
- Právne vedomosti v oblasti nehnuteľností nutného k samostatnému spravovaniu obchodných prípadov (zmluvná agenda, kataster, vecné bremená)
- Aktívna znalosť anglického jazyka na úrovni C1

ISG spol. s r.o. je medzinárodná personálno-poradenská spoločnosť ktorá od roku 1991 poskytuje svoje služby aj na Slovensku. ISG spol. s r.o. sa zaoberá poradenstvom pri vyhľadávaní a výbere uchádzačov na riadiace pozície a pozície špecialistov vo všetkých oblastiach hospodárstva, ako aj realizáciou manažérskych a personálnych auditov a hodnotiacich a rozvojových centier.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

ISG, spol s. r.o.
Štefánikova 47
811 04 Bratislava