Pridať inzerát

Systémový Administrátor IT

iServices s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zadunajská cesta, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 2 200 EUR/mesiacVýkonnostné bonusy vyplácané 2x ročne.
  • Termín nástupu: po dohode
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Implementácia, prevádzkovanie, podpora a starostlivosť o serverové systémy na platforme Windows 2016/2019 a Linux (v minimálnej miere).
- Implementácia a základná administrácia sieťových aktívnych prvkov, napríklad: Zyxel, Fortinet, Sophos.
- Analýza problémov, prevencia a odstraňovanie kolíznych stavov.
- Pravidelná údržba a rozvoj systémových aplikácií, infraštruktúry a konfigurácií.
- Aktívna účasť na implementačných projektoch u zákazníka, dosahovanie vysokej spokojnosti zákazníka, konzultácie u zákazníka.
- Participovanie na návrhoch infraštruktúrnych riešení.
- Práca v tíme, ako aj samostatné a proaktívne riešenie zverených úloh.
- Správa technickej dokumentácie.

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Názov pozície uveďte do predmetu správy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Skúsenosti s návrhom infraštruktúrných riešení na platforme produktov Microsoft.
- Pokročilá znalosť nasadzovania a prevádzky Microsoft riešení, inštalácie, konfigurácie, upgrade, patchovanie
- Potrebná pokročilá znalosť prostredia OS Microsoft Windows Server 2016/2019, Active Directory, doménových služieb, konfigurácia systémových a sieťových služieb (DNS, WINS, DHCP, Terminal Services...).
- Skúsenosť s prevádzkou a správou virtualizačnej platformy VMware.
- Skúsenosť s migráciami na MS Office 365 a cloudovou platformou Windows Azure.
- Znalosť v oblasti networkingu (protokoly, routing, IP adresácia), potrebná pre prácu so servermi a konfigurovaní firewall zariadení (VPN, VLAN).
- Znalosť niektorého z MS produktov (technológií): MS Exchange, MS SQL Server
- Prezentačné schopnosti a skúsenosti.
- Zodpovednosť a dôslednosť pri práci.

Na trhu sa profilujeme ako poskytovateľ komplexných outsourcingových IT služieb pre malé a stredné spoločnosti. Našou stratégiou sú kvalitné riešenia a služby, ktoré prinesú zvýšenie konkurenčnej schopnosti spravovanej spoločnosti efektívnym využitím informačných technológií.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Zadunajská cesta 8
85101 Bratislava