Pridať inzerát

Projektant- Konštrukcie pozemných stavieb (KPS)

ise, s.r.o. Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava III, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 000 EUR/mesiacv závislosti od skúseností
  • Termín nástupu: ihneď, dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti hľadáme projektanta konštrukcií pozemných stavieb s praxou minimálne 2 roky, ktorý by mal záujem stať sa súčasťou stabilného tímu. Ponúkame prácu na zaujímavých rezidenčných projektoch, možnosť prejaviť kreatívne myslenie a nápady na riešenia.
- projektovanie v programe AutoCAD

- softvérové a hardvérové vybavenie
- práca na zaujímavých a významných projektoch v Bratislave
- MultiSport karta
- firemné akcie
- práca v príjemnom a stabilnom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

Oslovení budú iba vybraní uchádzači.
Váš životopis pošlite na email [email protected]
Miesto výberového konania je Turbínová 13, Bratislava, na základe dohodnutého termínu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné zameranie

Ostatné znalosti

AutoCAD - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

2-5 rokov

Počet rokov praxe

2

- vzdelanie so stavebným zameraním
- orientácia v stavebnom sektore
- znalosť aCAD systémov
- efektívna komunikácia
- schopnosť riešiť problémy
- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, komunikatívnosť
- zmysel pre detail

Spoločnosť ise, s.r.o. je stabilná, zabehnutá stavebná firma s viac ako 20 ročnou tradíciou. Naša spoločnosť pôsobí počas realizácie projektov ako generálny dodávateľ stavieb v Bratislavskom kraji. Sú to najmä projekty určené na bývanie alebo polyfunkčné objekty , administratívne , výrobné a obchodné budovy. Viac informácii na www.ise.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov