Pridať inzerát

Práce na stavbe Švajčiarsko (Elektrikár)

Irp plus, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zug, Švajčiarsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 32 - 35 EUR/hod.Mzda je uvádzaná v švajčiarskych frankoch a je závislá od pozície na ktorú sa hlásite. Nárok na diéty od 16chf na deň ( záleží od kantónu kde sa bude vykonávať práca )
  • Termín nástupu: 2/2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte prácu vo Švajčiarsku?

My Vám ju vieme ponúknuť.

Ponúkame prácu pre elektrikárov na stavbe. Potrebujete platné elektrikárske vyhlášky a prax v obore.

Dávame Vám možnosť uplatniť sa na našich zahraničných projektoch.

U nás získate tie najlepšie podmienky k práci:
Zabezpečíme Vám ubytovanie
Možnosť pracovať nadčasy
Nárok na diéty – líši sa podľa cieľového kantónu, kde pracujete.
Sme Vám k dispozícii kedykoľvek na telefóne alebo sms
Pracovná zmluva priamo s našou švajčiarskou spoločnosťou
Nie sme pracovná agentúra!

Prosíme uchádzačov aby zasielali svoje životopisy a prípadné certifikáty alebo vyhlášky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Stavebníctvo

Od uchádzačov očakávame odbornú spôsobilosť, prax v danom obore a chuť pracovať.

Je potrebné ovládať nemecký jazyk.

IRP-develop je dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť so širokou škálou služieb. Momentálne pôsobí vo viacerých krajinách EU aj mimo EU. Svoje pôsobisko má v Českej republike, na Slovensku, vo Švajčiarsku a Nemecku. Zameranie spoločnosti prevažuje najme v stavebníctve.

Náš web : www.irp-develop.ch