Pridať inzerát

Zvárač / zámočník / montážnik

IronWorks, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8 - 11 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do mladého tímu v spoločnosti na výrobu a montáž oceľových konštrukcií zvárača/zámočníka/montážnika (nadstavby, haly, prístrešky, kravíny, oceľové krovy a strešné konštrukcie, plošiny, zábradlia atď)
Miesto práce Trnava a okolie. Ponúkame stálu prácu počas celého roka, vyžadujeme univerzálnosť, spoľahlivú dochádzku, skúsenosti s výrobou aj montážou konštrukcií, zručné zaobchádzanie s dielenským náradím, čítanie výkresovej dokumentácie.

Ponuka platí prednostne na živnosť, alternatívne do pracovného pomeru. Pravidelná práca počas celého roka.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

precíznosť, ochota učiť sa nové zručnosti, spoľahlivá dochádzka

Výroba a montáž prevažne stavebných oceľových konštrukcií: haly, nadstavby, vstavky, prístrešky, stabilizačné konštrukcie, strešné konštrukcie, plošiny, zábradlia, opláštenie konštrukcií

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

91701 Trnava