Pridať inzerát

Kuchár

IRON COMPLEX,s.r.o., prevádzka: IRON CLUB

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava minútkových jedál. Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku .

Dlhodobá pracovná pozícia, počas covidovej uzávery ani jeden prepustený zamestnanec

V prípade záujmu zaslať CV s pracovnou históriou na mail : iron@ironclub.sk
Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor, poprípade na platenú skúšku

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2021 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

Počet rokov praxe

prax v oblasti kuchyne výhodou

Reštaurácia IRON CLUB patrí medzi najlepšie a najstabilnejšie reštaurácie v Košiciach.
Sme na trhu čoskoro už 15 rokov a za toto obdobie sa u nás vystriedalo minimum zamestnancov. Máme jednu z najnižších fluktuácii v tejto oblasti.
Je to z dôvodu silného manažmentu tejto spoločnosti a samotnej značky IRON CLUB na trhu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Rastislavova 80
040 01 Košice

Kontakt