Pridať inzerát

Obchodný manažér / Sales Manager

IRIS SH, s.r.o.

  • Miesto práce: Mládežnícka 36, 974 04 Banská Bystrica, Banská Bystrica Region
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacMzda bude upravená podľa kvalifikácie a skúseností kandidáta aj s ohľadom na variabilnú zložku mzdy po trojmesačnej skúšobnej dobe
  • Termín nástupu: 1.7.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho teamu hľadáme technicky orientovaného obchodníka v oblasti SW a HW s orientáciou na automobilový priemysel, pre ktorého bude výzvou podieľať sa na eliminovaní podvodov so stáčaním odometrov pri kúpe a predaji ojazdených vozidiel.
Jeho náplňou práce bude hlavne:
• vyhľadávanie nových potenciálnych zákazníkov v danom regióne, ktorí sú v zmysle zákona č. 106/2018 Z.z. povinní zasielať informácie o prevádzke vozidiel v cestnej premávke (tzv. prispievatelia) do registra prevádzkových záznamov vozidiel,
• zodpovednosť za priamy kontakt so zákazníkom, denná komunikácia (e-mail alebo telefonicky) s B2B partnermi a koncovými klientami formou poskytovania poradenstva, všeobecných a aktuálnych informáciách so zameraním na našou spoločnosťou prevádzkované služby,
• zaškolenie používateľov pre prácu so špecifickým softvérom, zmluvné záležitosti, základná podpora zákazníkov pri prevádzke,
• príprava obchodných ponúk, vrátane spracovania ponúk na technické vybavenie pracovísk kontroly originality špeciálnymi zariadeniami,
• zabezpečenie komunikácie ohľadom servisu s partnerskými organizáciami (Maďarsko) dodávajúcimi technické zariadenia pre pracoviská kontroly originality vozidiel,
• poskytovanie reportov zo svojej obchodníckej činnosti.
Práca vyžaduje cestovanie v rámci SR a do Maďarska

• Zázemie stabilnej spoločnosti
• Príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív
• Možnosť profesionálneho rastu a osobného rozvoja
• Mobilný telefón
• Firemný počítač
• Firemné auto

Životopis a motivačný list v slovenskom jazyku nám pošlite e-mailom. Spoločnosť si vyhradzuje právo pozvať na osobný pohovor len vybratých záujemcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, doprava, IT

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
CRM (Customer Relationship Management) - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax nie je podmienkou, uvítame znalosti trhu v oblasti automotive a dopravy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Tímový hráč, ktorý rád komunikuje s ľuďmi a je prozákaznícky orientovaný
• Príjemné vystupovanie, výborné komunikačné schopnosti
• Samostatnosť a zodpovednosť
• Adaptabilita, schopnosť rýchlo sa učiť nové veci
• Logické uvažovanie
• Technický background v oblasti doprava resp IT (HW, SW) je výhodou

RPZV (Registre prevádzkových záznamov vozidiel) je register, ktorý zriadilo MDV SR za účelom zaznamenávania transparentnej histórie vozidiel, pri rôznych životných situáciách, počas celej životnosti vozidla, až do jeho vyradenia. Viac info o službe na www.rpzv.sk

Spoločnosť IRIS SH, s.r.o. vznikla v r. 2001 ako nevyhnutná podpora informatizácie a vývoja informačných systémov pre rozširujúce sa portfólio skupiny IRIS. Spoločnosť IRIS SH, s.r.o. je orientovaná na vlastný vývoj informačných systémov, kontrolné mechanizmy a overovacie systémy v oblasti motorových vozidiel a dokladov www.ko.sk, www.rpzv.sk. Súčasťou portfólia spoločnosti je implementácia komplexných softvérových riešení, informačných a evidenčných systémov, vrátane hardvérových a softvérových dodávok.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov