Pridať inzerát

Špecialista zákazníckej podpory

IRIS SH, s.r.o.

  • Miesto práce: Mládežnícka 36, Banská Bystrica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od predchádzajúcich skúseností a kvalifikácie kandidáta.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Denná komunikácia (e-mail alebo telefonicky) s B2B partnermi a koncovými klientami formou poskytovania poradenstva
- Zabezpečenie transparentnosti údajov v databázach overovaním správnosti zápisov údajov o vozidlách
- Spolupráca a komunikácia s ostatnými oddeleniami naprieč celou firmou (IT, obchod, marketing) a tiež s externými partnermi pri zabezpečení efektívneho vybavenia dotazov a požiadaviek
- Podávanie všeobecných a aktuálnych informácií o službe klientom
- Prijímanie a spracovávanie podnetov od klientov
- Podpora a koordinácia činností spojených s predajom a metodikou používania služby
- Vedenie a vyhodnocovanie štatistík, príprava reportov
- Podpora oddelení pri ad-hoc úlohách
- Po zaškolení práca v interných evidenčných IT systémoch

- Počas zaškoľovacieho procesu kandidát pracuje so skúsenými kolegami
- Mobilný telefón
- Firemný počítač
- Príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív
- Zázemie stabilnej spoločnosti
- Firemné teambuildingové akcie
- Finančný príspevok na stravovanie
- Flexibilný pracovný čas a po zaučení možnosť práce formou home office
- Možnosť profesionálneho rastu a osobného rozvoja

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Tímový hráč, ktorý rád komunikuje s ľuďmi a je proklientsky orientovaný
- Schopnosť zvládnuť vysoké pracovné nasadenie, odolnosť voči stresu
- Adaptabilita, schopnosť rýchlo sa učiť nové veci
- Príjemné vystupovanie, výborné komunikačné schopnosti
- Kultivovaný rečový a písomný prejav
- Samostatnosť a zodpovednosť
- Logické uvažovanie, schopnosť vynájsť sa a poradiť si v každej situácii
- Technický background je výhodou, všetko podstatné Vás naučíme

RPZV (Registre prevádzkových záznamov vozidiel) je register, ktorý zriadilo MDV SR za účelom zaznamenávania transparentnej histórie vozidiel, pri rôznych životných situáciách, počas celej životnosti vozidla, až do jeho vyradenia. Viac info o službe na www.rpzv.sk

Spoločnosť IRIS SH, s.r.o. vznikla v r. 2001 ako nevyhnutná podpora informatizácie a vývoja informačných systémov pre rozširujúce sa portfólio skupiny IRIS. Spoločnosť IRIS SH, s.r.o. je orientovaná na vlastný vývoj informačných systémov, kontrolné mechanizmy a overovacie systémy v oblasti motorových vozidiel a dokladov www.ko.sk, www.rpzv.sk. Súčasťou portfólia spoločnosti je implementácia komplexných softvérových riešení, informačných a evidenčných systémov, vrátane hardvérových a softvérových dodávok.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov