Pridať inzerát

Junior účtovník

IRIS SH, s.r.o.

  • Miesto práce: Mládežnícka 36, Banská Bystrica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 696 EUR/mesiacMožné príplatky podľa schopností a praxe uchádzača.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívne práce, komunikácia so zákazníkmi, zabezpečovanie kancelárskych potrieb a prevádzkových potrieb spoločnosti,
- evidencia došlých faktúr a ďalších účtovných dokladov v účtovnom programe Omega
- vystavovanie odberateľských faktúr
- spracovanie cestovných príkazov, interných dokladov a
kontrola knihy jázd
- evidencia pokladničných dokladov, práca s hotovosťou
evidencia bankových výpisov
- inventarizácia pohľadávok a záväzkov, párovanie dokladov
- spracovanie štatistických výkazov
- základné účtovné operácie
- kontrola a uzávierka DPH
- spracovanie a kontrola dochádzky zamestnancov, vypracovanie podkladov pre mzdy, spracovanie miezd v mzdovom programe Olymp
- vyhotovenie pracovných zmlúv, prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov do inštitúcií
- spolupráca na ročnom zúčtovaní daní zamestnancov

- finančný príspevok na stravu aj počas čerpania dovolenky
- po dohode možný home office

Ďakujeme vopred za všetky zaslané životopisy, kontaktovať však budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

KROS Olymp - Pokročilý
KROS Omega - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- znalosť KROS programov OMEGA, OLYMP podmienkou!
- ochota pracovať
- schopnosť dodržiavať stanovené termíny
- schopnosť tímovej spolupráce (podpora ostatných oddelení v rámci firmy a skupiny)
- samostatnosť
- flexibilita
- precíznosť
- vzťah k práci s dátami a číslami, analytické myslenie

RPZV (Registre prevádzkových záznamov vozidiel) je register, ktorý zriadilo MDV SR za účelom zaznamenávania transparentnej histórie vozidiel, pri rôznych životných situáciách, počas celej životnosti vozidla, až do jeho vyradenia. Viac info o službe na www.rpzv.sk

Spoločnosť IRIS SH, s.r.o. vznikla v r. 2001 ako nevyhnutná podpora informatizácie a vývoja informačných systémov pre rozširujúce sa portfólio skupiny IRIS. Spoločnosť IRIS SH, s.r.o. je orientovaná na vlastný vývoj informačných systémov, kontrolné mechanizmy a overovacie systémy v oblasti motorových vozidiel a dokladov www.ko.sk, www.rpzv.sk. Súčasťou portfólia spoločnosti je implementácia komplexných softvérových riešení, informačných a evidenčných systémov, vrátane hardvérových a softvérových dodávok.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt