Pridať inzerát

Marketingový & PR manažér

IRIS IDENT s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacZákladná mzda od 1300, € a závisí od odborných skúseností, zručností, vedomostí a praxe
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• priama komunikácia s médiami, novinármi, autormi odborných článkov, verejnosťou
• tvorba obsahu (content creation) - údržba a aktualizácia webových stránok, príprava PR článkov, newslettrov a audio článkov, online komentáre, údržba účtov a správa sociálnych médií
• monitoring médií s motoristickou tématikou
• vypracovanie, implementácia a realizácia marketingovej stratégie a plánov
• príprava a realizácia marketingových & PR kampaní spoločnosti a marketingových materiálov
• spolupráca s externými agentúrami
• vyhodnocovanie a analýza marketingových & PR aktivít a ich dosah na plnenie cieľov
• interná spolupráca s obchodným oddelením, IT, technickým oddelením a vedením spoločnosti
• spoluorganizácia firemných podujatí
• výber a obstarávanie prezentov

• možnosť rastu a osobného rozvoja
• zamestnanecké benefity
• flexibilný pracovný čas, parciálny Home Office

Informácie o výberovom konaní

Životopis v slovenskom jazyku zasielajte na iris@iris.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, masmediálna komunikácia

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Google AdWords - Pokročilý
Facebook Business Manager - Pokročilý
Google Analytics 360 - Pokročilý
Google AdSense - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Pozícia vhodná pre marketéra/novinára s orientáciou na motoristickú problematiku

• digitálne zručnosti a overené skúsenosti so sociálnymi médiami, webovými stránkami, elektronickým obchodom
• schopnosť samostatnej práce na konkrétnych marketingových stratégiách
• skúsenosti s online marketingom
• všeobecná znalosť problematiky trhu s jazdenými vozidlami,
• zdatné IT zručnosti

Spoločnosť IRIS IDENT s.r.o., je akreditovaným inšpekčným orgánom a zabezpečuje činnosti súvisiace s technickou službou kontroly originality vozidiel.

Hlavné zameranie činnosti spoločnosti
• Preverovanie vozidiel a ich histórie www.ko.sk, www.rpzv.sk
• Tvorba SW a IS, www.iris.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov