Pridať inzerát

Doučovateľ na základnej / strednej škole Jelšava & okolie

IQ LAB

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jelšava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 200 EUR/mesiacMinimálna suma 200€ (cena práce) je vyplácaná pri odučení 8 vyučovacích hodín v skupinke 5 žiakov za mesiac. Násobky mzdy sú odvodené od tohto základu.
  • Termín nástupu: január - február 2021
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomôž zmierniť dopady pandémie COVID-19 a nie celkom dokonalého online vzdelávania na stav slovenského školstva.
Poď doučovať na základné alebo stredné školy na Slovensku!

Hľadáme šikovných a motivovaných doučovateľov v predmetoch: matematika, fyzika, chémia, biológia, slovenský jazyk a literatúra, anglický jazyk, nemecký jazyk.
Doučovatelia učia v poobedných hodinách na základných alebo stredných školách skupinky 2 - 5 žiakov.
Doučovateľ môže odučiť ľubovoľný počet hodín v týždni, od 2 do 20 hodín týždenne.
Rozvrh prispôsobujeme časovým možnostiam doučovateľa.
Nástup možný aj ihneď.

Doučovatelia učia v rámci programu MŠVVaŠ SR Spolu múdrejší 3 (doučovanie pre ZŠ) a Spolu úspešnejší 2 (doučovanie pre SŠ). Aktivita je financovaná z Plánu obnovy a odolnosti SR.

Flexibilný pracovný čas - v poobedných hodinách
Atraktívna prax
Zaujímavé školenia a pravidelná metodologická podpora doučovateľov
Práca v inovatívnom kolektíve
Možnosť mať vplyv na zmenu vo vzdelávaní na Slovensku

V prípade, že Ťa uvedená ponuka zaujala, zašli nám, prosím, svoj životopis & uveď maximálne 5 viet, prečo by si doučovateľom mal byť práve ty a čo by si rád zmenil na našom školstve.

Osobné pohovory budú prebiehať priebežne.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberu. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

prírodné vedy (M, F, CH, BI) / slovenský jazyk / anglický jazyk / nemecký jazyk / technické smery / psychológia / logopédia / sociálna práca

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Minimálne Bc. vzdelanie
Chuť mať pozitívny dopad na slovenské školstvo a stav vedomostí našich žiakov
Možnosť odučiť aspoň 90 minút týždenne v poobedných hodinách
Pozitívny vzťah k deťom a mladým ľuďom
Proaktívny prístup a chuť priniesť zmenu
Dochvíľnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť

Sme nezisková organizácia IQ LAB. Vyberáme, testujeme a školíme doučovateľov. Tých potom spájame so základnými a strednými školami, ktoré potrebujú doučovanie pre svojich študentov. Počas celej doby doučovania poskytujeme doučovateľom učebné materiály, pomôcky, techniku aj kompletnú metodologickú podporu.

Našou misiou je zmierniť dopad pandémie COVID-19 na slovenské školstvo – prostredníctvom výberu, školenia a metodologickej podpory doučovateľov z radov vysokoškolských študentov, nepedagogických zamestnancov či aktívnych dôchodcov pre žiakov základných a stredných škôl na Slovensku.

Sme presvedčení, že prístup k doučovaniu by mali mať všetci žiaci, bez ohľadu na ich finančné možnosti či región, odkiaľ pochádzajú. Naším cieľom je vytvoriť efektívnu & zrozumiteľnú platformu na osobné i online doučovanie a prípravu na prijímačky či rozvoj zručností pre základné i stredné školy na Slovensku.