Pridať inzerát

Obchodný manažér

ips company, a.s.

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacodmeny
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí v rámci zvereného regiónu
* Starostlivosť a poskytovanie služieb novým/ existujúcim zákazníkom
* Komunikácia s obchodnými partnermi a kolegami
* Plnenie obchodný plánov
* Príprava reportov nadriadenému
* Vytváranie obchodný a cenových ponúk
* Sledovanie konkurencie a monitorovanie situácie na trhu

Práca je na pravidelnom pracovisku v Partizánskom, s priebežnými služobnými cestami
Mesačné odmeny k základnej mzde/uvedená výška platu je nástupná.
Práca v stabilnej spoločnosti, ktorá má silné postavenie medzi cleaningovými
firmami.
Notebook, telefón
Služobné auto (aj na súkromné účely)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

marketingu, obchodu

Počet rokov praxe

2

Prax na pozícií Obchodný zástupca , manažér min 2 roky
Výborné komunikačné a predajné zručnosti
Vyjednávacie schopnosti
Silný drive a obchodný duch
Organizačné zručnosti
Samostatnosť a flexibilita
Odolnosť voči stresu
Prozákaznícky prístup

Sme súkromná slovenská spoločnosť zaoberajúca sa komplexnými službami v oblasti profesionálneho cleaningu : upratovanie interiéru, starostlivosť o exteriér, dodávky a predaj čistiaceho a hygienického sortimentu a i.. Taktiež zabezpečujeme facility a služby priemyselnej práčovne. Sme stabilná spoločnosť pôsobiaca na trhu viac ako 15 rokov. Viac sa o nás dozviete na www.ips.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Nám. SNP 19
811 01 Bratislava