Pridať inzerát

Hlavný účtovník/účtovníčka

ips cleaning s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Škultétyho 184/14, 958 01 Partizánske
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacOdmeny podľa výsledkov hospodárenia spoločnosti a osobných výkonov
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za komplexné vedenie účtovníctva.
• Kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo.
• Zabezpečenie správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej evidencie v celej šírke finančného účtovníctva.
• Zodpovednosť za mesačné, štvrťročné a ročné závierkové práce vrátane inventarizácie majetku a zásob.
• Elektronická komunikácia s orgánmi štátnej správy
• Príprava podkladov pre potreby auditu, daňového poradenstva, bánk a pod.
• Vedenie tímu, komunikácia a zodpovednosť aktualizácie smerníc a metodík potrebných k vedeniu účtovníctva.
• Sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch.
• Spolupráca pri vypracovaní analýz a správ podľa požiadaviek vedenia spoločnosti,

práca v dynamicky rastúcej spoločnosti
flexibilný pracovný čas
služobný notebook a mobil

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielajte na snemcova@ips.sk
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky za účelom osobného pohovoru.

Spoločnosť si vyhradzuje právo spätne kontaktovať len uchádzačov vybraných do ďalšieho kola výberu, t.j. k osobným pohovorom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, Financie

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
KROS Omega - expert

Počet rokov praxe

Hlavný účtovník
3

• Požadovaná prax: min. 3 roky na pozícií hlavného účtovníka ;
• Znalosť účtovnej a daňovej legislatívy (DPH,
DPPO, DPFO)
• Vynikajúca znalosť práce s MS Office (primárne
Excel vrátane automatizácie procesov, importu a
exportu dát...),
• Odbornú znalosť práce s účtovnými software
(OMEGA a OLYMP výhodou)
• Koncepčné a analytické myslenie a systémový
prístup, schopnosť robiť rozhodnutia a
samostatne riešiť problémy, ochota učiť sa a
zavádzať zmeny, zameranie na zlepšovanie,
orientácia na detail, dôslednosť, orientácia na
výsledok, kvalitu, termíny a interného zákazníka,
vysoká úroveň osobnosti a profesionálnej etiky s
angažovanosťou pre excelentný výkon.
• Schopnosť tímovej spolupráce (podpora
ostatných oddelení v rámci firmy a skupiny)

Sme súkromná slovenská spoločnosť zaoberajúca sa komplexnými službami v oblasti profesionálneho cleaningu : upratovanie interiéru, starostlivosť o exteriér, dodávky a predaj čistiaceho a hygienického sortimentu ai., s pôsobnosťou na Slovensku a do nášho tímu hľadáme spoľahlivú osobnosť.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Žilinská 2955/2
811 06 Bratislava