Pridať inzerát

Pracovník podpory pro plánování montáže vozů

IPMA Česko s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Bratislava
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 300 - 2 000 EUR/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného zákazníka v Bratislavě, na Slovensku nyní hledáme:

pracovníka podpory pro plánování montáže vozů

Činnosti:

  • podpora tvorby konceptů a technických zadání pro plánování nové montážní linky
  • plánování, příprava a organizace schůzek
  • podpora tvorby prezentací a projektových dokumentů
  • sledování termínů a jednání o stavu montážní linky i nových instalací
  • kontrola komponent, kontrola dodržování technických norem a interních směrnic zákazníka
  • dokumentace závad a sledování jejich odstraňování
  • dokumentace odchylek a opatření v rámci montáže
  • podpora evidence výsledků jednání a sledování opatření
  • práce (uživatelsky) s relevantními CATIA-produktovými daty

Požadavky:

  • SŠ technického směru; VŠ výhodou
  • zkušenosti z automotive, ideálně z plánování montáže automobilů nebo komponent
  • slovenský jazyk (příp. český jazyk); základní, příp. mírně pokročilá znalost NJ výhodou
  • MS Office (Outlook, Word, Excel und PowerPoint, Think cell)
  • MS Project – jen pro čtení; Microstation, Catia, Hyper-KVS - uživatelsky
  • řidičské oprávnění sk. B
  • schopnost samostatné práce, solidní organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • smlouva na dobu neurčitou
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravenky nebo finanční vyrovnání
  • příspěvek na 3.pilíř důchodového pojištění
  • možnost ukládání přesčasových hodin na hodinové konto a jejich čerpání ve formě náhradního volna, příp. jejich proplácení
  • vzdělávací kurzy/školení
  • firemní akce

Finanční ohodnocení:

1300 - 2000 €

Nástup:

od 1.7.2022

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou