Pridať inzerát

Obchodné zastúpenie Nitra

iPlan s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 EUR/mesiacviaczložková mzda bez horného ohraničenia, uvedené minimum môže byť individuálne upravené ( podľa skúseností, schopností, kontaktov ... ) po zaškolení 1300 € +
  • Termín nástupu: 01.02.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v pridelenom zastúpení , operatívne práca v regióne podľa potreby
spracovávanie dopytov
tvorba a prezentácia ponúk
obhliadky a zameranie
správa obchodných prípadov

zázemie a všetky nástroje potrebné k úspešnému vykonávaniu činnosti

Ak ste obchodník, máte skúsenosti a výsledky, už Vás nebaví tráviť 50 hodín týždenne na cestách, ale keď zacítite príležitosť okamžite reagujete, viete si efektívne zadeliť pracovný čas a pochopili ste, že 5 hodín práce denne "stretnutiami pri káve" Vám pohodlný život nezabezpečí máme pre Vás prácu.
Bydlisko Nitra
office 8-17 , pondelok-piatok,

Ďakujeme za Váš záujem o pracovnú pozíciu, prosím reagujte iba v prípade že spĺňate požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

MS Office - expert
AutoCAD - pokročilý
Soft skills - expert
Sociálne média - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

obchod, predaj ideálne technické smery
3

Samostatnosť - dostanete priestor, ale aj zodpovednosť
Flexibilita - pracovník nie je zastupiteľný, vašu prácu za Vás nikto nespraví
Lojálnosť - nehľadáme človeka na jeden rok
Komunikatívnosť a rýchle rozhodovanie
Aktívny prístup
Skúsenosti v stavebníctve (okná,fasády a pod.) veľké +

obchodno výrobná spoločnosť zameraná najmä na dodávky a montáž hliníkových a plastových výplní otvorov, presklených a prevetrávaných fasád, vonkajšieho tienenia, garážových brán, celosklenených zábradlí a iných atypických konštrukčných riešení pre náročných zákazníkov.

Adresa spoločnosti

Nová 1730
966 81 Žarnovica