Pridať inzerát

Servisný technik elektro/IT

IPECON, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolné Rudiny 8209/43, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 300 EUR/mesiacvýsledná mzda zohľadňuje prax a skúsenosti, možnosť ďalších odmien a príplatkov
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia so zákazníkmi, poskytovanie technickej a softvérovej podpory
- inštalácia a servis komunikačných zariadení a IT vybavenia
- servis elektroinštalácie v oblasti MaR tepelnej techniky (výmenníkové stanice, kotolne)
- práca vyžaduje cestovanie po SR
- práca so skúseným technikom, postupné zaškolenie do problematiky

Čo máš možnosť sa u nás naučiť:
- pracovať s rôznymi komunikačnými prevodníkmi a sieťovými prvkami (Mikrotik a iné)
- naučiť sa veľa o komunikačných štandardoch v priemysle (TCP/IP, BACNet, M-BUS, IoT a iných)
- pracovať s teplárenskými dispečerskými systémami na platforme D2000
- zabezpečovať chod informačných systémov diaľkového riadenia
- pracovať na dokumentácii MS Word/Visio

- mesačné odmeny a príplatky
- možnosť profesijného rastu a zvyšovania si kvalifikácie (školenia a kurzy)
- mobilný telefón a notebook (časom firemný automobil)
- flexibilný pracovný čas
- firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické myslenie a ochota učiť sa nové veci
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti § 21 – minimálne
- znalosť anglického jazyka
- vzdelanie v odbore elektrotechnika
- ochota cestovať

IPECON, s.r.o. je stabilná firma rozvíjajúca sa od roku 1992.
Ponúka komplexné riešenia v oblasti tepelnej techniky a energetiky, a v oblasti predaja a servisu plechotvániacich strojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov