Pracovník do technologickej dielne (vodár / kúrenár / zámočník)

IPECON, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 100 EUR/mesiacpodľa praxe a skúseností, ďalšie odmeny a príplatky podľa výkonu a podľa hospodárskeho výsledku
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava polotovarov pre výrobu podľa výkresovej dokumentácie
- delenie hutného materiálu
- vŕtanie
- rezanie závitov
- tesnenie technologických komponentov fitingov

Príprava podzostáv technologických celkov
- zostehovanie podzostáv technologických celkov zváraním MIG, TIG
- montáž technologických zostáv

- práca v stabilnej firme s 30 ročnou históriou a dynamickom kolektíve
- možnosť profesijného rastu a zvyšovania si kvalifikácie
- príspevok na DDS
- aktívne vzdelávanie, jazykové kurzy

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
- technické myslenie a manuálna zručnosť
- samostatnosť a zodpovednosť
- snaha neustále sa vzdelávať v obore
- prax v problematike kúrenárskej, vodoinštalatérskej činnosti
- zvárací preukaz – výborné kritérium, nie však rozhodujúce

IPECON, s.r.o. je firma rozvíjajúca sa na slovenskom trhu od roku 1992. Ponúka pre svojich klientov komplexné riešenia v oblasti tepelných hospodárstiev, tepelnej techniky a energetiky, automatických systémov riadenia tepelných a energetických celkov a v oblasti spracovania plechov a dodávky plechotvárniacich strojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov