Pridať inzerát

Programátor PLC - senior

IPECON, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 500 EUR/mesiacpodľa praxe a skúseností, ďalšie odmeny a príplatky podľa výkonu a podľa hospodárskeho výsledku
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• návrh a vývoj aplikačného SW pre automatizačné systémy v energetike, gumárenstve a tepelných hospodárstvach, systémy MaR
• inštalácia, testovanie, oživenie a uvedenie systémov do prevádzky (vo výrobnej hale a potom prípadne aj u zákazníka)
• spracovanie dokumentácie a zodpovednej a prehľadnej archivácie
• servis zariadení u zákazníka v SR a v zahraničí
• zákaznícka podpora a školenia

• práca v mladom a dynamickom kolektíve
• možnosť profesijného rastu a zvyšovania si kvalifikácie
• mobilný telefón
• príspevok na DDS
• aktívne vzdelávanie, jazykové kurzy
• flexibilný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
SIMATIC STEP 7 - Pokročilý
Siemens TIA Portal - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Programátor PLC, technik PLC

Počet rokov praxe

5

• vzdelanie VŠ technického smeru s možnosťou získania osvedčenia min. §21 vyhlášky 508/2009, pozícia nie je vhodná pre absolventa
• minimálne 5 ročná skúsenosť s programovaním v STEP7 a TIA Portal a s integráciou periférii cez profinet a alebo profibus
• skúsenosť s protokolom Modbus, s rozhraním I-Device a s protokolom OPC (na S7-1500)
• minimálne 2 ročná skúsenosť s reguláciami a nastavovaním PID regulátorov
• znalosť programovania ďalších typov riadiacich systémov je výhodou
• znalosť elektrotechniky, hydrauliky tepelných systémov je výhodou

IPECON, s.r.o. je firma rozvíjajúca sa na slovenskom trhu od roku 1992. Ponúka pre svojich klientov komplexné riešenia v oblasti tepelných hospodárstiev, tepelnej techniky a energetiky, automatických systémov riadenia tepelných a energetických celkov a v oblasti spracovania plechov a dodávky plechotvárniacich strojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dolné Rudiny 43/8209
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Richard Čemeš
Tel.: +421907871056
E-mail: poslať životopis