Pridať inzerát

Elektrikár - Nemecko

InWork s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 17 EUR/hod.Všetky zamestnanecké výhody v Nemecku ! - 13. a 14. Plat - Možnosť nadčasov - Poistenie - Možnosť záloh - Nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú - Odvody do dôchodku - Vrátenie daní z Nemecka
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho Nemeckého partnera hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu:
- Elektroinštalatér/Elektronik

Stavebné práce budú obnášať prácu na domových stavbách - Novostavby a rekonštrukcie starých budov.
Samostatná práca bude vedená nemeckými majstrami, preto je znalosť komunikatívnej schopnosti Nemeckého jazyka vítaná, ale nie je podmienkou.
Pri výkone práce sa budete stretávať so stavebnými plánmi, ako aj nákresmi.
Dané skúsenosti v odbore sú finančne ohodnotené !

Možnosť nástupu celej partie !

- Elektrikár: OD 17€ NETTO / hod.

Uvedené platy sú nástupné, kde pri danej skúsenosti v odbore, znalosti nemeckého jazyka sú ohodnotené vyšším hodinovým zárobkom !

Ubytovanie je zabezpečené naším partnerom !
Možnosť nástupu aj Partie.

Zamestnávateľ patrí medzi špičku na Nemeckom trhu.
Dlhodobé zamestnanie v ekonomickej veľmoci.
- Zamestnanie na Nemeckú pracovnú zmluvu !!!
- Plat -OD- 17€ na hod. !
- Nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú
- 13. a 14. PLAT !
- Všetky zamestnanecké výhody
- Prídavky na dieťa
- Nemecké poistenie
- Zabezpečené ubytovanie
- Neustála komunikácia pri všetkých krokoch v zamestnaní
Miesto výkonu práce podlieha viacerím mestám v Nemecku

Informácie o výberovom konaní

Životopis s fotkou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Náš Nemecký partner patrí medzi vedúce spoločnosti na Nemeckom trhu.
Zaručená je dlhoročná a stabilná práca
Nadštandardné ohodnotenie snahy zamestnanca.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Skúsenosť v Stavebnom priemysle veľkou výhodou
Schopnosť čítať stavebné plány
Snaha zlepšovať sa v cudzích jazykoch
Práca v Tíme

Spoločnosť InWork s.r.o.je certifikovaná spoločnosť podľa ISO 9001:2008, je držiteľom povolenia na vykonávanie Agentúry dočasného zamestnávania, vydaného Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov