Pridať inzerát

IT Junior Administrátor (správa firemných dát)

Invia.sk, s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacPodľa skúseností a portfólia uchádzača
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme Invia jeden z najväčších e-travel hráčov v Európe. V ČR, kde sme začínali, je nás už pár stoviek, ale neformálna atmosféra zostala. Aktuálne hľadáme nového kolegu so skúsenosťou v oblasti správy dát v cloude a administrácie Microsoft prostredia. Na tejto pozícii sa budete zameriavať na údržbu dátovej štruktúry, dohľad a riešenie nasadenia nových služieb, rovnako ako navrhovať koncepčné opatrenia slúžiace k minimalizácii rizík spojených s ICT.

-Správa firemnej dátovej základne a riadenie prístupových práv
-Správa Active Directory, Exchange, Sharepoint, Intune a telefónnej ústredne
-Komunikácia s vedúcimi ďalších oddelení a ich zasväcovanie do noviniek IT služieb
-Design a tvorba Sharepointu webov s prípadnou automatizáciou (Flow)
-Implementácia nových služieb
-Riešenie bezpečnostných incidentov na strane klientov
-Spolupráca na projektoch alebo aj vlastné projekty
-L2 support užívateľom aj IT

-Žiadne zastaralé systémy, ale moderné prostredie (Windows 8 sú pre nás staré)
-Mladý kolektív v medzinárodnom prostredí
-Podporu osobného odborného rozvoja, jazykové kurzy
-Rôzne benefity, ako napr. 28 dní voľna, príspevok na dôchodkové sporenie, Multisport karta, zľavy na dovolenky atď.
-Možnosť práce z domu a flexibilnú pracovnú dobu
stravné lístky 4,50€ alebo finančný príspevok na stravovanie
-MZDA od 1800€  podľa skúseností uchádzača

Kto sme?
-Sme technologicky moderná firma na úrovni hardwaru i softwaru. Radi testujeme novinky.
-Ideme s dobou a netrpíme zastaralými „core systémami“, ktoré by vás obmedzovali v práci.
-Spolupracujeme medzinárodne v rámci celej skupiny Invia Group, preto je nutná komunikatívna znalosť angličtiny.
-Pracovisko? Preferujeme Brno, ale sme v tomto flexibilní a prispôsobíme sa vám.

Informácie o výberovom konaní

Prax v oblasti správy Office 365, Azure AD a endpointov
Skúsenosti so správou Windows Server, Hyper-V, AD, Exchange, Sharepoint, Intune a iných O365 produktov
Skriptovanie v Powershelle alebo v inom programovacom jazyku
Znalosť technológií LAN, WAN sietí a základných TCP/IP protokolov
Výhodou sú znalosti: VoIP technológie, práca so Zabbixom alebo iným monitorovacím nástrojom
Aktívna znalosť angličtiny

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

IT

Počet rokov praxe

2

Aké znalosti a skúsenosti sa vám budú hodiť?
-Prax v oblasti správy Office 365, Azure AD a endpointov
-Skúsenosti so správou Windows Server, --Hyper-V, AD, Exchange, Sharepoint, Intune a iných O365 produktov
-Skriptovanie v Powershelle alebo v inom programovacom jazyku
-Znalosť technológií LAN, WAN sietí a základných TCP/IP protokolov
-Výhodou sú znalosti: VoIP technológie, práca so Zabbixom alebo iným monitorovacím nástrojom
-Aktívna znalosť angličtiny

Významný hráč na slovenskom trhu online predaja zájazdov, ktorý je autorizovaným predajcom zájazdov od viac ako 300 renomovaných a poistených cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom a českom trhu. Všetko za rovnakú cenu, ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný zájazd usporiadava. Invia môžete navštíviť nielen na internete, ale aj v niektorej z naších pobočiek, ktorých sieť sa rozširuje. Invia má svoje zastúpenie tiež aj v Českej republike, Poľsku a Maďarsku.