Pridať inzerát

Účtovník/účtovníčka

INVESTEX GROUPS, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Na Štepnici 1, Zvolen
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacZáklad podľa znalostí, samostatnosti práce a praxe (Odmeny za kvalitu vykonanej práce a znalosti v priemere 200,- €/mes.)
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného kolegu/skúsenú kolegyňu do nášho tímu, ktorého náplňou práce bude:

- kontrola prvotných dokladov a ich zaúčtovania v zmysle platných predpisov, kontrola interných dokladov;
- zodpovednosť za kontrolu dochádzky;
- riešenie vzniknutých otázok v oblasti účtovníctva a daní;
- vykonáva inventarizácie majetku a záväzkov;
- spracovanie mesačných, štvrťročných a ročných výkazov pre Štatistický úrad;
- sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej a daňovej legislatíve a predpisoch a priebežná kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo;
- spracovanie reportov a ekonomických výstupov pre potreby a podľa požiadaviek vedenia spoločnosti;
- účtovanie vybraného okruhu dodávateľských a odberateľských faktúr, interných dokladov;
- stravné lístky/finančný príspevok – výpočet nároku, objednanie, výdaj zamestnancom, účtovanie spotreby;
- účtovanie bankových výpisov, realizácia platobného styku, účtovanie pokladne;
- evidencia a účtovanie spotreby PHL;
- kontrola tuzemských a zahraničných cestovných príkazov;
- ostatné práce účtovného, daňového a administratívneho charakteru podľa pokynov nadriadeného.

- Možnosť navýšenia platu
- Prémie za kvalitu
- Pružný pracovný čas
- Príjemné pracovné prostredie a firemná kultúra
- Príspevok zamestnávateľa na stravovanie, príspevok zo sociálneho fondu
- Služobný telefón s internetom
- Práca v mladom a dynamickom kolektíve
- Zaškolenie do pracovných postupov v rámci spoločnosti

V prípade Vášho záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu nám zašlite svoj životopis prostredníctvom kontaktného formulára. Za prejavený záujem o túto pracovnú pozíciu vopred ďakujeme, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické (výhodou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo

Počet rokov praxe

3

- Požadujeme pracovné skúsenosti na účtovníckej pozícii minimálne 3 rokov.
- Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť a analytické myslenie.
- Lojalita.
- Znalosť účtovnej a daňovej legislatívy.
- Organizačné a komunikačné schopnosti.
- Vysoké pracovné nasadenie a odolnosť voči stresu.
- V prípade potreby ochota pracovať nadčas.
- Znalosť účtovného programu WISP výhodou (nie podmienkou).
- Aktívny a zodpovedný prístup k riešeniu zverených úloh.

INVESTEX GROUPS, a.s. je slovenskou spoločnosťou, ktorá pôsobí na Slovensku, v Čechách, Maďarsku, Poľsku, Ukrajine a Rusku a vo viacerých ďalších krajinách v oblasti obchodu, železničnej a cestnej prepravy a špedície.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Žofia Mičianová
E-mail: poslať životopis