Pridať inzerát

Marketingový špecialista v agentúre Invelity

Invelity s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zvolen
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 500 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od tvojich skúseností a schopností.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa do tímu Invelity a nauč sa ako prinášať merateľné výsledky vďaka online kampaniam. Navrhuj, testuj, analyzuj a optimalizuj marketingový mix kanálov v online priestore. Ak to už ale vieš, je to len výhoda.

Denne budeš pracovať pre klientov z najrôznejších segmentov pod dohľadom ostrieľaných marketérov a v kolektíve, v ktorom sa kolegovia navzájom dopĺňajú a pomáhajú si dosahovať stále lepšie a lepšie výsledky. Dôležité je byť tímový hráč s dávkou zodpovednosti za svoju časť práce a motiváciou neustále napredovať a vzdelávať sa. Tvojimi pracovnými nástrojmi budú najmä rozhrania systémov Google Ads, Facebook Ads, Google Tag Manager alebo aj Google Analytics či Excel.

Ak nie si si istý/istá, či toto bude to pravé pre teba, na začiatok môžeš u nás skúsiť stáž a potom sa uvidí.

- flexibilný pracovný čas
- 13-ty plat
- multisport karta
- notebook aj na súkromné účely
- pravidelné teambuildingy (okrem chát tu na SK sme boli už aj napr. v Thajsku či na Bali)
- dovolenka navyše už po 1. roku
- práca pre zaujímavých klientov
- pravidelné firemné raňajky
- neformálne pracovné prostredie
- vzdelávanie a účasť na konferenciách
- práca v super kolektíve
- firemný minibar
- pravidelný prísun zdravého ovocia, čajov či rýchlych raňajok
- firemný merch
- office knižnica

Pošli nám svoj životopis a napíš pár riadkov o sebe a prečo by si chcel byť členom tímu Invelity. Následne vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- analytické myslenie
- prehľad v oblasti online marketingu
- zodpovedný a systematický prístup k práci
- rýchle osvojenie práce v rôznych programoch a systémoch
- komunikačné zručnosti (písomne aj ústne)
- vedieť vysvetliť aj zložité veci jednoduchou rečou
- chuť sa vzdelávať a byť otvorený/á novým veciam
- Google Digitálna Garáž a Google Ads certifikáty výhodou
- základy programovania výhodou

Invelity je tím digitálnych profíkov s množstvom skúseností, nápadov a kreatívneho potenciálu. Špecializujeme sa najmä na vývoj webov, internetových obchodov a zastrešujeme kompletný online marketing najmä v oblasti PPC, SEO či content marketingu.

www.invelity.com

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov