Pridať inzerát

Nastavovač vstrekolisov - vedúci zmeny

Introplast, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Priemyselná 281/41, Senica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiacponúkaný plat od 950,- EUR (podľa skúseností a praxe) + výkonnostné prémie
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť INTROPLAST, a.s., Priemyselná 281/41, Senica, zaoberajúca sa výrobou plastových komponentov pre automobilový a ostatný priemysel, príjme do trvalého pracovného pomeru do nepretržitej prevádzky ( ranná zmena 06:00 – 18:00 , nočná zmena 18:00 – 06:00, 2 dni voľno, so – ne voľno) zamestnanca na pozíciu: Zmenový majster – nastavovač vstrekolisov.

Na túto pozíciu hľadáme kandidáta, ktorý má prax s prácou v plastovej výrobe (automotive výhoda), ako majster, nastavovač vstrekolisov, má skúsenosti s výmenou foriem a je schopný viesť ľudí a vie rozhodovať a koordinovať priority. Má vysokú úroveň zodpovednosti a samostatnosti.

Výkonnostné prémie
dochádzkový bonus

Uchádzačov prosíme o zaslanie životopisu do emailu. Vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky budú následne pozvaní na osobný pohovor. Všetkým ostatným uchádzačom vopred ďakujeme za zaslané životopisy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Požadujeme ukončené minimálne stredoškolské odborné vzdelanie strojárskeho alebo elektrotechnického smeru.

Ostatné znalosti

práca zo žeriavom - nutnosť - Pokročilý
viazač bremien - nutnosť - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

nastavovač vstrekolisov

Počet rokov praxe

1

žeriavnicky preukaz, preukaz viazač bremien

Firma Introplast a.s. sa zaoberá výrobou výliskov z plastov pre elektrotechnický, automobilový a spotrebný priemysel. Vstrekolisy od 50 do 2700 ton uzatváracej sily umožňujú vyrábať plastové výlisky rôznych veľkostí. Firma ponúka aj výrobky na novej extrúznej linke.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Priemyselná 281/41
905 01 Senica