Pridať inzerát

Projektový manažér

InterWay, a. s.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiac+ Projektové odmeny. Finálna úroveň mzdy závisí od skúseností kandiáta.
  • Termín nástupu: ASAP / Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Objavil/a si čaro projektového riadenia a chceš sa v ňom ďalej rozvíjať?
Dobrá správa! Hľadáme práve teba do nášho transformujúceho sa tímu projektových manažérov. Dodávame webové, ale aj komplexné integračné projekty pre komerčných zákazníkov a štátnu správu. Naším hlavným cieľom je zlepšenie fungovania ich služieb a viditeľný prínos každého projektu.
Chceš byť jedným z nás? Potom ti radi predstavíme našu pracovnú pozíciu Projektový manažér.
Náplň práce je vhodná pre PM so základnými skúsenosťami v obore, avšak radi medzi nami privítame aj juniora so silnou motiváciou, ktorý sa chce rozvíjať a pracovať na sebe.

Tvojou úlohou u nás bude:
• spolupráca s hlavným PM na zákazníckych IT projektoch u komerčných aj public zákazníkov, pôsobiť budeš na pozícii PM, ktorý je zodpovedný za časť dodávky komplexného projektu
• celkové riadenie vybraných menších / stredných IT projektov, v niektorej z nasledujúcich oblastí: cloudové riešenia, vývoj IS na zákazku, dodávka štandardných balíkových riešení našej produkcie či riadenie webových projektov
• riadenie projektov v rôznej fáze životného cyklu, plánovanie a riadenie interných/ externých zdrojov
• aktívna spolupráca so sales tímom pri príprave ponuky, odhadoch prácnosti a plánovaní projektov
• zodpovednosť za kľúčové aspekty projektu (rozsah, rozpočet, termíny a plán, zmeny, kvalita, organizácia, komunikácia, problémy, riziká...)
• prinášanie inovatívnych riešení, využívanie nových skúseností z projektov k lepšiemu a efektívnejšiemu zvládnutiu ďalších projektových výziev

Spoliehame sa, že máš:
• pracovné skúsenosti s vedením projektov v oblasti IT minimálne 1 rok, aspoň 2 projekty odriadené v roly junior / PM, minimálne delivery & control časť životného cyklu projektu, riadenie aspoň 4 členov projektového tímu, minimálne 6-mesačné trvanie
• skúsenosti s manažovaním projektov SW vývoja, alebo skúsenosti s infraštruktúrnymi/cloudovými projektami výhodou
• vnútornú motiváciu k úspechu, projekt chápeš ako svoje vlastníctvo
• kritické, analytické myslenie, konštruktívny a proaktívny prístup k hľadaniu riešení
• vynikajúce komunikačné a organizačné schopnosti, dobré prezentačné a argumentačné schopnosti, orientáciu v dynamickom prostredí
• asertivitu, rezistenciu voči stresu, schopnosť facilitovať konflikt
• ukončené vysokoškolské vzdelanie, preferujeme technický smer alebo adekvátne skúsenosti s IKT alebo vývojom SW v inej ako PM roli, technologický prehľad, znalosť SDLC
• znalosť, prípadne certifikát projektovej metodiky (napríklad PRINCE2, IPMA, PMI-PMP...)
• schopnosť rýchlo selektovať informácie a korigovať priority projektu, vzhľadom na ciele, riziká, zmluvné povinnosti
• základný obchodný / zmluvný / finančný prehľad
• previerka NBÚ výhodou

Na oplátku, okrem mzdy ponúkame:

• Športovanie s kartou MULTISPORT
• Výborný kolektív, pohodová atmosféra na pracovisku
• Neobmedzený prísun kávy, čaju a vody v našej kuchynke
• Masáže priamo v priestoroch spoločnosti
• Flexibilný pracovný čas, v prípade potreby homeoffice / pravidelný homeoffice
• Kurz angličtiny na týždennej báze
• Vzdelávací program zameraný na odborný rozvoj a certifikácie
• Príspevok na stravu nad rámec zákona
• Interné akcie pre zamestnancov spoločnosti (teambuildingy, vianočné večierky, opekačky a iné)
• Sick Days
• Lifework balance - IWAY extra voľno (narodenie dieťaťa, sťahovanie, promócie a iné)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Ťažiskom portfólia produktov a služieb spoločnosti InterWay, a. s. sú systémová integrácia, e-business riešenia a cloudové služby. Poskytuje komplexné web riešenia a služby, zamerané na expandovanie a skvalitňovanie podnikateľských činností v internetovom priestore a v oblasti verejnej správy. Medzi klientov patria významné domáce a zahraničné, finančné i nefinančné inštitúcie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov