Pridať inzerát

Skladník

InterTechnic s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lesnícka 197, Liptovský Mikuláš-Palúdzka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiacPlatové podmienky - budú zohľadnené individuálne schopnosti uchádzača.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha VZV
- príjem a výdaj materiálu
- práca so skladovým hospodárstvom (PC)
- balenie a príprava výrobkov na vývoz
- spolupráca s oddelením logistiky

- práca v silnej a stabilnej, neustále rastúcej spoločnosti
- profesionálny rast a vzdelávanie
- adekvátne finančné ohodnotenie
- 2-zmenná prevádzka
- príspevok na stravu zo strany zamestnávateľa nad rámec stanovený zákonom
- team buildingové aktivity
- darček pri príležitosti životných jubileí
- príjemné pracovné prostredie

V prípade záujmu nám zašlite svoj štruktúrovaný životopis, motivačný list a súhlas so spracovaním osobných údajov.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Informácie ohľadom ochrany osobných údajov nájdete pri ponukách v časti kariéra na stránke www.intertechnic.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- vedenie VZV
- zodpovednosť
- spoľahlivosť

Spoločnosť InterTechnic sa zaoberá trieskovým obrábaním kovov, brúsením, lisovaním, zváraním a montážou. Ide prevažne o malo a stredno sériovú výrobu komponentov, ako aj zákazkovú výrobu.

Okrem toho má spoločnosť vlastnú nástrojáreň, zaoberá sa výrobou prípravkov, vypeňovacích foriem a nástrojov.

Popri strojárskej výrobe sa rozvíja aj časť textilná - zameraná na šitie poťahov a montáž sedákov a opierok na kancelárske stoličky

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

InterTechnic s. r. o.
Lesnícka 197
031 01 Liptovský Mikuláš