Pridať inzerát

Študentská brigáda v InterStudy - štúdium v zahraničí

InterStudy, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Gajova 4, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratíva spojená s vybavovaním prihlášok na štúdium v zahraničí
- práca s dokumentmi
- menej náročné preklady do/z angličtiny
- vybavovanie telefonátov a e-mailovej korešpondencie
- skenovanie a zakladanie dokumentov
- práca s databázou
- administratívna podpora programových koordinátorov

- zaujímavá práca s aktívnym využívaním angličtiny
- príjemné prostredie v centre Bratislavy
- možnosť získať poznatky z oblasti medzinárodného vzdelávania
- možnosť prispôsobiť si pracovnú dobu študijným povinnostiam
- získanie praxe pre ďalšie uplatnenie po skončení štúdia
- kaviareň v budove, možnosť úschovy bicykla počas pracovnej doby

Životopis a krátky motivačný list prosíme zaslať na adresu [email protected] Táto pracovná pozícia je určená len pre študentov denného štúdia.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

- spoľahlivosť
- presnosť, dôslednosť a zmysel pre detail
- dobré komunikačné schopnosti
- ústny a písomný prejav na vysokej úrovni
- produktivita a vysoké pracovné nasadenie
- možnosť pracovať 15 - 20 hodín týždenne, v pracovných dňoch medzi 09:00 a 18:00

InterStudy pôsobí už 24 rokov ako poradenská a sprostredkovateľská agentúra špecializovaná na štúdium v zahraničí. Spolupracujeme s viac ako 200 zahraničnými vzdelávacími inštitúciami a organizáciami v 20 krajinách sveta.

Ako informačné centrum pre vysokoškolské štúdium v zahraničí je InterStudy oficiálnym slovenským zastúpením viac ako 50 štátnych vysokých škôl a univerzít z Veľkej Británie, Holandska, Dánska, Fínska, Belgicka a ďalších krajín.

Do nášho tímu hľadáme motivovaných kandidátov, ktorí preferujú dynamickú prácu, radi komunikujú, prinášajú vlastné nápady a svoju prácu vykonávajú s nadšením. InterStudy ponúka príjemné pracovné prostredie, férové pracovné podmienky a bonusy podľa dosiahnutých výsledkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov