Pridať inzerát

Konzultant pre štúdium v zahraničí

InterStudy, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Gajova 4, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 150 EUR/mesiacNa základe kvalifikácie a skúseností Vám môže byť ponúknutá vyššia mzda. Možnosť získať pravidelné bonusy podľa dosiahnutých výsledkov.
  • Termín nástupu: august - september
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti so štúdium v zahraničí? Dokážete inšpirovať mladých ľudí a pomôcť im s prvými krokmi za vzdelávaním vo svete? Ovládate výborne angličtinu a prípadne ďalší cudzí jazyk? Baví Vás komunikácia a práca s ľuďmi? Hľadáte si zamestnanie, ktoré nebude jednotvárne a poskytne Vám priestor pre uplatnenie Vašich komunikačných, intelektuálnych, kreatívnych a marketingových schopností? Pridajte sa k nám a robte zmysluplnú prácu, ktorá mení životy mladých ľudí.

Práca konzultanta pre štúdium v zahraničí zahŕňa:

- individuálne poradenstvo o možnostiach štúdia v zahraničí
- podporu uchádzačov počas prihlasovacieho procesu až po úspešné prijatie na zahraničnú vysokú školu/univerzitu a nástup na štúdium
- vybavovanie prihlášok na partnerské inštitúcie InterStudy
- komunikáciu s klientmi, vzdelávacími inštitúciami, verejnými inštitúciami a verejnosťou
- plánovanie, tvorbu a realizáciu prezentácií
- spracúvanie informačných materiálov, copywriting
- zastupovanie InterStudy na veľtrhoch a iných podujatiach
- komunikácia prostredníctvom social media
- spolupráca na tvorbe a realizácii rôznych marketingových aktivít a kampaní

Táto pozícia si vyžaduje príležitostné cestovanie.

- zaujímavá a dynamická práca v etablovanej spoločnosti v oblasti medzinárodného vzdelávania
- denné aktívne využívanie angličtiny
- finančné ohodnotenie podľa výsledkov
- príjemné pracovné prostredie v centre Bratislavy
- príležitostné cestovanie do zahraničia

Životopis v angličtine a slovenčine spolu s motivačným listom prosíme zaslať na info3@interstudy.sk

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Preferované vzdelanie v odbore marketing, komunikácia, humanitné odbory

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Holandský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

MS Office - Pokročilý
Sociálne média - Pokročilý
Online meetings/events - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vysokoškolské vzdelanie získané v zahraničí
- základy holandského jazyka a skúsenosť s dlhodobým pobytom v Holandsku vítané
- prax v odbore alebo na podobnej pozícii vítaná
- komunikatívna, aktívna a motivovaná osobnosť
- schopnosť pracovať s ľuďmi
- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
- výborné organizačné schopnosti
- schopnosť pracovať samostatne, zvládanie komplexných úloh

InterStudy je popredná poradenská a sprostredkovateľská agentúra špecializovaná na štúdium v zahraničí pre široký okruh záujemcov. Na slovenskom trhu pôsobí už 22 rokov a svojou činnosťou výrazne prispela k vytváraniu nových príležitostí a informovanosti študentov a verejnosti o možnostiach štúdia v zahraničí.

InterStudy spolupracuje s viac ako 200 zahraničnými vzdelávacími inštitúciami a organizáciami v 20 krajinách sveta. Ako informačné centrum pre vysokoškolské štúdium v zahraničí je InterStudy oficiálnym zastúpením viac ako 50 štátnych vysokých škôl a univerzít z Veľkej Británie, Holandska, Dánska, Fínska, Belgicka a ďalších krajín.

Do nášho tímu hľadáme motivovaných kandidátov, ktorí preferujú dynamickú prácu, radi komunikujú, prinášajú vlastné nápady a svoju prácu vykonávajú s nadšením. InterStudy ponúka príjemné pracovné prostredie, férové pracovné podmienky a bonusy podľa dosiahnutých výsledkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Gajova 4
811 09 Bratislava