Pridať inzerát

Predajca v športovom obchode INTERSPORT KIDS Starý Smokovec

INTERSPORT SK s. r. o.

  • Miesto práce: INTERSPORT RENT Galfy Starý Smokovec, Vysoké Tatry-Starý Smokovec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 740 EUR/mesiac+ príplatky za sviatky, soboty, nedele + odmena za plnenie plánu + osobné ohodnotenie
  • Termín nástupu: 1.6.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu do nášho tímu - do predajne Intersport v Starom Smokovci so zameraním na detský sortiment tovaru. Stačí byť šikovný a nebáť sa rozprávať s ľuďmi... Ostatné doučíme!
Popri tom bežná práca v predajni:
- predaj tovaru, poradenstvo a obsluha zákazníkov (nech sa radi vrátia)
- práca s pokladňou
- starostlivosť o predajňu (poriadok musí byť)
- merchandising (uložiť, poskladať, farebne zladiť)

- nákup tovaru za zvýhodnené ceny
- možnosť zapožičania a testovania kvalitnej športovej výstroje
- práca vo firme s tradíciou, kde to ale žije inováciami
- dobrý kolektív
- možnosť kariérneho rastu

Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov na základe zaslaného životopisu, prípadne motivačného listu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy
Pokladňa - základy

Počet rokov praxe

Nie je podmienkou, ale je vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie a komunikácia so zákazníkmi. Zodpovednosť a spoľahlivosť. Schopnosť tímovej práce. Prehľad o detských veľkostiach a športovom tovare. Schopnosť samostatne riešiť zverené úlohy. Chuť do práce, flexibilita a ochota učiť sa novým veciam.

INTERSPORT - The Heart of Sport.
INTERSPORT je celosvetová sieť špecializovaných športových predajní, ktoré poznajú svoj trh a svojich zákazníkov. Korporácia INTERSPORT International Corporation (IIC) bola založená v roku 1968 desiatimi európskymi nákupnými organizáciami. Dnes je zastúpená vo viac než 5.500 predajniach v 44 krajinách.
Naša spoločnosť je franchise partner siete Intersport.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SPORTCENTRUM GALFY, s.r.o.
Horný Smokovec 51
062 01 Vysoké Tatry