Pridať inzerát

Customer Service specialist (fakturant)

Intersnack Slovensko, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiacmzdové podmienky s ohľadom na skúsenosti uchádzača + ročný bonus
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si ústretový, časovo flexibilný, máš zodpovedný a dôsledný prístup k práci? Chceš pracovať v perspektívnej spoločnosti a podieľať sa na jej úspechu ? Ponúkame Ti v tom prípade zaujímavú prácu v harmonickom kolektíve, príjemne pracovné benefity a možnosť kariérneho rastu.

• vystavovanie odberateľských faktúr a dobropisov
• zabezpečenie a kontrola podkladov
• evidencia a archivácia faktúr
• EDI komunikácia so zákazníkmi
• agenda nakladania s odpadmi, recyklačný fond
• periodické hlásenia na príslušné orgány štátnej správy
• podieľanie sa na chode oddelenia zákazníckeho servisu
• analýza dostupných údajov a návrhy opatrení vedúcimi k rozvoju spoločnosti
• iná administratívna činnosť

Zázemie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti so silnými značkami na trhu
Práca na hlavný pracovný pomer
Možnosť osobného i profesijného rastu
Samostatná a zodpovedná pozícia
Príjemné pracovné prostredie
Firemný NTB a telefón
Doplnkové dôchodkové sporenie
Teambuildingové aktivity
Deputát
Rekreačný príspevok
Možnosť výuky ANJ

Životopisy, prosím, zasielajte e-mailom. Vopred ďakujeme všetkým, ktorí sa rozhodnú reagovať na hľadanú pozíciu ale kontaktovaní budú len tí uchádzači, ktorých pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

• znalosť fakturácie výhodou
• komunikačné schopnosti
• prozákaznícky prístup
• spoľahlivosť a dôslednosť
• chuť pracovať a schopnosť učiť sa nové veci
• zdvorilosť a nekonfliktnú povahu
• tímová spolupráca
• časová flexibilita

Intersnack Slovensko, a.s. - obchodná spoločnosť
Spoločnosť Intersnack ponúka širokú škálu slaných snackov už od roku 1993. Medzi jej výrobky patria zemiakové lupienky a snacky, chrumky, slané pečivo a oriešky značky Bohemia, Slovakia, Chio, Canto, Nutline ale tiež deťmi obľúbený Pom-Bär. Materská spoločnosť Intersnack Group so sídlom v Düsseldorfe je popredným výrobcom drobných pochúťok po celej Európe, posobí v 25 krajinách, prevádzkuje 28 výrobných závodov a zamestnáva 8500 ľudí. Spoločnosť Intersnack kladie dôraz na najvyššie štandardy kvality od použitých surovín až po výsledný výrobok v atraktívnom obale. Výrobky spločnosti Intersnack sa predávajú vo viac ako 70 krajinách.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov