Pridať inzerát

Farmaceut - Lekáreň Bratislava II.

INTERPHARM Slovakia, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Podunajské Biskupice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac+mesačné odmeny, bonusy, finálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností uchádzača. Výhodná pracovná doba a voľné víkendy.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vydaj liekov na recept, aj bez receptu, s odbornou informáciou pacientovi v súlade s platnou legislatívou.
Kontrola stavu skladových zásob, objednávanie liekov a ZP.
Príjem liekov a farmaceutických surovín do skladovej evidencie, spracovanie receptov pre zdravotné poisťovne.
Možnosť profesionálneho rastu.
Po dohode možnosť čerpania dovolenky aj napriek skúšobnej dobe.
Vhodné aj pre absolventov.

zodpovedná práca v profesionálnom kolektíve
príjemná a priateľská atmosféra
možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

kreativita, analytické myslenie, zodpovednosť, spoľahlivosť , komunikatívnosť

INTERPHARM Slovakia, a.s. je distribučná firma liečiv a farmaceutických surovín, zdravotníckeho materiálu, kozmetiky a malej zdravotníckej techniky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov