Baví ťa realitný trh a chceš sa stať realitným maklérom? Pridaj sa k nám!

INTERPAS s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Miletičova, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových nehnuteľností
- odovzdanie nehnuteľnosti kupujúcim
- vyhľadávanie klientov - záujemcov o predaj nehnuteľnosti
- vyhľadávanie klientov - záujemcov o kúpu nehnuteľnosti
-vedenie procesu až po samostatne odovzdanie nehnuteľnosti klientovi
- prezentácia nehnuteľností
- identifikovanie
- homestage
- obhliadky nehnuteľností
- flexibilné riešenie obchodných prípadov

- zaujímavé provízne ohodnotenie
- možnosť profesionálneho kariérneho rastu
- know - how v oblasti realít
- služobný mobil
- služobné auto
- profesionálne právne poradenstvo
- teambuilding
- firemné akcie
- firemné súťaže
a mnoho iného ...

Ak sa chcete stať úspešným a pracovať v našom tíme, tak neváhajte a zašlite nám Váš životopis na našu e-mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ukrajinský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- spoľahlivosť
- slušného empatického s ľudským prístupom
- kreatívneho, chce sa učiť nové veci, nepozná slovo "nedá sa"
- plného energie s pozitívnym prístupom
- príjemné vystupovanie, komunikačné a organizačné schopnosti
- vysoké pracovné nasadenie, ochota pracovať na svojom odbornom raste, silná orientácia na výsledok

Sme dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť ktorá stále rastie, zakladajúc si na tímovej práci v príjemnom kolektíve. Ponúkame príležitosť skúseným obchodníkom ale aj začiatočníkom, ktorí sa chcú stať odborníkmi v oblasti realít.
Roky svojim klientom pomáhame plniť ich sny. Odvolávame sa na kvalitu našich služieb a našim cieľom je prinášať klientom komplexné finančné služby.

Spolu s tímom prinášame nový smer predaja nehnuteľností spojený s financiami.