Pridať inzerát

Technik údržby

INTERPANE Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Priemyselná 5874, 901 01 Malacky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac13. plat (vyplatený v 2 častiach), dochádzkový bonus, stravné lístky + prémie (mzda závisí od skúseností kandidáta a je výsledkom dohody so zamestnávateľom na pohovore)
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cieľom práce je bezporuchová, hospodárna a bezpečná prevádzka zverených technologických zariadení:
- výkon preventívnych činností pri zabezpečovaní technických zariadení,
- bežná údržba spojená s technickou správou objektu, kontrola technológií podľa denného plánu so zápisom do prevádzkových denníkov,
- vykonávanie pravidelných preventívnych prehliadok a bežnej údržby elektrotechnických zariadení a zabezpečovanie ich prevádzkyschopnosti,
- spolupráca, koordinácia a kontrola dodávateľských firiem pri zabezpečení komplexnej opravy strojov,
- odstraňovanie drobných prevádzkových porúch a revíznych závad
- zodpovednosť za riešenie pridelených technických problémov vrátane pohotovostného režimu (výrobný čas (06:00-22:00).

- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti (úzka spolupráca s Rakúskom)
- príjemné prostredie
- 13. plat (vyplatený v 2 častiach - júl/december)
- teambuldingové akcie pre zamestnancov
- príspevok na stravu
- dodatočný motivačný bonus pre kľúčových, kvalifikovaných zamestnancov
- dochádzkový bonus

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Elektrikár / údržbár vo výrobnom sektore

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť pri vyhľadávaní príčin poruchy a jej odstránení
- § 21 alebo §22 samostatný elektrotechnik (Vyhláška 508/2009)
- manuálna zručnosť a technické myslenie
- precíznosť a schopnosť pracovať samostatne
- schopnosť zvládať fyzicky náročnejšie práce

AGC Interpane je jeden z popredných európskych výrobcov skla. Spoločnosť patrí k výrobcom vysoko kvalitných sklenných výrobkov pre modernú a sofistikovanú architektúru. Spoločnosť bola založená v Nemecku (Lauenförde) v roku 1971. Momentálne pôsobí v 4 krajinách s 11 prevádzkami. Výrobný závod v Malackách existuje od roku 2016 a nachádza na slovenských hraniciach s Rakúskom. Pre svoj strategicky význam rozširuje výrobnú kapacitu rakúskeho partnera Interpane v Parndorfe.
V Malackách momentálne pôsobí 30 zamestnancov na 1 výrobnej linke. Objem výroby dosahuje ročne približne 100 000 metrov štvorcových 2-ISO a 3-ISO ročne. V roku 2022 spoločnosť vybudovala novú výrobnú linku a plánuje sa v najbližších rokoch rozrásť o dvojnásobok výrobnej kapacity.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov