Brand manager a školiteľ lekárov estetickej medicíny a kozmetológov.

International Medical Expert s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 - 4 000 EUR/mesiacbonusy z celkového predaja
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontaktovať telefonicky 0948 404048

International Medical Expert hľadá Brand Managerku, aktívnu a komunikatívnu obchodnú zástupkyňu, farmaceutičku, kozmetičku, alebo beauty terapeutku, ktorá by rada spolupracovala s našim tímom a vedela by zvládnuť mnohé odborné školenia a webináre k našim produktom, protokolom a procedúram.

Našim profesionálnym klientom poskytujeme produkty a zaškolenia na služby:
- v kozmetológii
- v estetickej dermatológie
- dermato-kozmetické tvárové ošetrenia
- telové ošetrenia

Sme výhradným distribútorom špičkovej kozmetiky, produktov pre estetickú medicínu a distribútorom najmodernejších dermatologických a kozmetických prístrojov. Ponúkame širokú škálu produktov a ošetrení, ktoré vyhovujú všetkým typom pleti a veku klienta. Sme školiacim centrom IMA pre kozmetológov a lekárov estetickej medicíny.

Náplň práce:
Čo potrebujeme od našej novej školiteľky/brand managerky
a obchodnej zástupkyni v jednom?

- Naučiť sa všetko o našich produktoch a procedúrach
- Zvládnuť naše školenia a online webináre
- Zvládnuť praktickú časť a protokoly ošetrení (preto je kozmetická prax nevyhnutná)
- Byť školiteľkou a mať školiace vlohy pre naše protokoly, procedúry a produkty
- Odovzdávať svoje vedomosti a praktické skúsenosti profesionálom
v salónoch krásy a estetických klinikách na Slovensku. /časť Slovenska
- Zvládnuť organizáciu individuálnych ale aj firemných skupinových školení v IMA
- Kontaktovanie a komunikácia s klientami priamo v teréne, ale aj cez internet, sociálne siete a mailing.

Dôležité je:
- budovanie dobrých vzťahov s klientami
- aktívny predaj produktov zákazníkom, aktívne poradenstvo a zaškolovanie
- neustále ďalšie vzdelávanie sa v oblasti kozmetických produktov a služieb
- prezentácia a predaj produktov pre esteticku medicínu, lekárov a kozmetické salóny.
- organizovanie webinárov, školení.
- účasť na našich aj medzinárodných webinároch a školeniach.

Auto, Počítač, Telefón, Bonus za predaj produktov

Informácie o výberovom konaní

Naše produkty, protokoly a ošetrenia si môžete pozrieť na:

www.medicals-cosmetics.com
v časti pre lekárov a v časti pre kozmetológov

Ošetrenia a procedúry na:
www.maurosimon.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kozmetika, kozmetička, farmacia, kozmetologia, obchodný zástupca, brand manager

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

World - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

A, B

Prax na pozícii/v oblasti

kozmetológia, farmacetológia, dermatológia, obchodný zástupca, brand manager

Počet rokov praxe

4

- Samostatnosť
- Slušné priateľské vystupovanie
- Znalosti v obore
- Ochota učiť sa
- Prezentácia na verejnosti
- Organizačné schopnosti
- Slovenský a anglický jazyk

International Medical Expert a Mauro Simon Clinic je spoločnosť poskytujúca zdravotnícke služby v oblasti oftalmológie, očnej optiky, estetickej medicíny, kozmetológie od r.1997. IME je výhradným distribútorom profesionálnych produktov pre kozmetológiu a estetickú medicínu aj kozmetických produktov na domáce použitie.

Info:
www.medicals-cosmetics.hu

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov