Pridať inzerát

Odborný predajca

INTERIÉR INVEST, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kobraj, Alejová 18, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 300 EUR/mesiacKoncoročné odmeny a prémie z obratu.
  • Termín nástupu: 1.3.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KOBERCE.sk Košice, príjmu do trvalého pracovného pomeru odborného predajcu kobercov, PVC podláh, parkiet, matracov a príbuzného sortimentu.
Z dôvodu občasného dvíhania ťažkých môžeme prijať iba mužov.

Koncoročné odmeny, samostatná prevádzka s malým kolektívom, čisté prostredie a pod.

Informácie o výberovom konaní

Platové rozmedzie sa pohybuje medzi 920 až 1300 EUR brutto.
Výberové konanie sa uskutoční na predajní KOBRAJ Košice. Termín oznámime vybratým uchádzačom, ktorých budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Obchodné schopnosti, komunikatívnosť, bezúhonosť, dobrý zdravotný stav pre občasné dvíhanie ťažších kobercov.

Sme prevádzkovateľ sieti predajni: KOBERCE.sk , ARMYSHOP a KOBRAJ a e-shopov www.koberce.sk, www.zaclony.sk, www.dobrymatrac.sk, www.dobrylovec.sk.
Sme rodinná firma, ktorá sa úspešne rozvíja na trhu už viac ako 20 rokov. Medzi naše hlavné hodnoty patrí empatia, tolerancia a osobný prístup.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov