Operátor v sklade poľnohospodárskych komodít - Bánovce nad Ondavou

INTERAGROS, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bánovce nad Ondavou
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac900,- € (vrátane pohyblivej zložky mzdy) + príplatky za nadčasy, soboty, nedele a sviatky + 13. plat
  • Termín nástupu: 1.5.2022 (príp. dohodou)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš pracovný tím v sklade agrokomodít v Bánovciach nad Ondavou a obsadzujeme 2 novo vytvorené pozície Operátora, ktorých hlavnou pracovnou náplňou bude:
• obsluha technologických zariadení a pomocných technických zariadení (napr.: sušička, VZV, čelný nakladač - hon, čistička agrokomodít a iné.),
• zodpovednosť za riadny a bezporuchový chod strojného zariadenia,
• príjem a výdaj olejnatých semien a obilnín,
• zodpovednosť za čistenie a sušenie komodít, za ošetrovanie, uskladnených surovín a dlhodobé udržanie kvality skladovaných surovín,
• vedenie bežnej prevádzkovej a technologickej evidencie,
• pomocné práce v sklade,
• zodpovednosť za čistotu areálu a skladových priestorov a údržba exteriérových plôch skladu

Vítané sú skúsenosti s prácou v poľnohospodárstve na pozberovej linke alebo elektrotechnická prax s príslušným osvedčením.

• Stabilné, seriózne zamestnanie a zázemie silnej a významnej slovenskej spoločnosti
• Príplatky za soboty a nedele nad rámec Zákonníka práce, ostatné príplatky v rámci platného Zákonníka práce v plnom rozsahu
• 13.plat
• Príspevok zamestnávateľa na III. pilier doplnkového dôchodkového sporenia
• Zľavová karta na nákup pohonných hmôt
• Kompletný pitný režim na pracovisku, finančný príspevok na stravovanie
• Zľavy na nákupy u našich vybraných obchodných partnerov
• Zľavy na rekreácie v partnerských hoteloch v SR
• Vernostné odmeny pri pracovných jubileách
• Príjemný pracovný kolektív

Spoločnosť INTERAGROS a.s. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov na základe oprávneného záujmu a archivovať ich po dobu 2 rokov.
Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

SOU/SPŠ zameranie: poľnohospodárstvo, elektrotechnika, stavebníctvo, strojárstvo

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Vysokozdvižný vozík (VZV) - Základy
Stavebné stroje - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Technické znalosti, manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť
• Výhodou (nie podmienkou) je prax alebo osvedčenie pre obsluhu VZV alebo čelných nakladačov, príp. elektro osvedčenia (aj neplatné, obnovíme na náklady spoločnosti),
• Zručnosť pre vykonávanie drobných opráv technologických zariadení
• Zodpovednosť, bezúhonnosť

Spoločnosť INTERAGROS a.s. pôsobí na slovenskom a zahraničnom trhu už od roku 2000. Jej hlavná činnosť spočíva v nákupe a predaji agrokomodít: osív, plodín, chemických ochranných prostriedkov, hnojív. INTERAGROS a.s. je členom silnej slovenskej skupiny spoločností, ktorých core businessom je agrobiznis, výroba biopalív, liehu, liehovín a nealkoholických nápojov a komoditný trading.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov