Pridať inzerát

Asistentka / recepčná

INTERAGROS, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiacod 850,- € (v závislosti od relevantných skúseností)
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si myslíš, že:
- si organizačný talent a "akčná" osobnosť
- máš príjemné vystupovanie a vieš adekvátne komunikovať
- vieš si dobre manažovať svoj čas a svoje pracovné úlohy
- si flexibilná, precízna a je možné sa na Teba spoľahnúť,

tak neváhaj a napíš nám svoj motivačný list a pošli svoj životopis.
Tvojou náplňou práce bude:
- Organizačné zabezpečenie chodu recepcie našej spoločnosti (prijímanie a uvádzanie návštev)
- Organizovanie pracovného času a stretnutí pre CEO a top managementu, organizovanie meetingov, konferencií, zabezpečovanie ubytovania počas pracovných ciest vedenia, zápisy z meetingov
- Objednávanie kancelárskych potrieb, zásobovanie kuchynky a zodpovednosť za príslušný sklad
- Príprava meetingových miestností
- Komunikácia s prenajímateľom priestorov a riešenie otázok spojených so správou prenajatých priestorov
- Komunikácia s dodávateľom upratovacej služby

Čo ponúkame navyše:
- Stabilné, seriózne zamestnanie a zázemie silnej a významnej slovenskej spoločnosti
- 13.plat
- Príspevok zamestnávateľa na III. pilier doplnkového dôchodkového sporenia
- Zľavovú kartu na nákup pohonných hmôt
- Kompletný pitný režim na pracovisku, finančný príspevok na stravovanie / stravné lístky
- Zľavy na nákupy u našich vybraných obchodných partnerov
- Zľavy na rekreácie v partnerských hoteloch v SR
- Vernostné odmeny pri pracovných jubileách
- Príjemný pracovný kolektív

Spoločnosť INTERAGROS a.s. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov na základe oprávneného záujmu a archivovať ich po dobu 2 rokov.
Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, ideálne Obchodná akadémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti na podobnej pozícii sú vítané
Príjemné vystupovanie
Komunikatívnosť
Pravopis a výborný písomný prejav
Schopnosť organizovať si úlohy a čas
Pozitívny prístup a proaktivita
Spoľahlivosť a lojalita

Spoločnosť INTERAGROS a.s. pôsobí na slovenskom a zahraničnom trhu už od roku 2000. Jej hlavná činnosť spočíva v nákupe a predaji agrokomodít: osív, plodín, chemických ochranných prostriedkov, hnojív. Pôsobí na slovenskom ako i zahraničných trhoch. INTERAGROS a.s. je členom silnej slovenskej skupiny spoločností, ktorých core businessom je agrobiznis, výroba biopalív, liehu, liehovín a nealkoholických nápojov a komoditný trading.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Piešťanská 3
91701 Trnava