Pridať inzerát

Vodič dodávky do 3,5 t (skup. B)

INTERAGROS, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bánovce nad Ondavou
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 825 EUR/mesiacK základnej mzde 825 €/mes. brutto prináleží aj pohyblivá zložka mzdy, ktorá bude upresnená na pohovore. Celková nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od praktických skúseností a odbornej spôsobilosti kandidáta + 13. plat + príplatky za nadčasy, soboty, nedele a sviatky nad rámec zákona
  • Termín nástupu: 1.2.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vodič dodávky s hmotnosťou do 3,5 tony
• začiatok a koniec pracovnej zmeny v sklade v Bánovciach nad Ondavou
• rozvoz chemických ochranných prostriedkov, osiva a ďalšieho tovaru odberateľom v rámci SR
• príprava tovaru na expedíciu
• manipulácia s tovarom, nakladanie v sklade a vykladanie tovaru u odberateľa
• preberanie dokumentov, kontrola doručeného tovaru
• pomocné práce v sklade v dňoch bez rozvozu tovaru
• zodpovednosť a starostlivosť o vozidlo, tovar a prepravné doklady
• absolvovanie školenia ADR - zabezpečí zamestnávateľ
• po skončení sezóny rozvozu tovaru práce v skladoch zamestnávateľa s čelným nakladačom alebo vysokozdvižným vozíkom

• Stabilné, seriózne zamestnanie a zázemie silnej a významnej slovenskej spoločnosti
• Príplatky za soboty a nedele nad rámec Zákonníka práce, ostatné príplatky v rámci platného Zákonníka práce v plnom rozsahu
• 13. plat
• Príspevok zamestnávateľa na III. pilier doplnkového dôchodkového sporenia
• Zľavovú kartu na nákup pohonných hmôt
• Kompletný pitný režim na pracovisku, finančný príspevok na stravovanie
• Zľavy na nákupy u našich vybraných obchodných partnerov
• Zľavy na rekreácie v partnerských hoteloch v SR
• Vernostné odmeny pri pracovných jubileách
• Príjemný pracovný kolektív

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom, dovolíme si však kontaktovať tých, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava, logistika, poľnohospodárstvo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky

• vodičský preukaz skupiny B podmienkou
• preukaz vodiča ADR - výhodou
• prax v riadení dodávky
• prax s obsluhou VZV a čelného nakladača - výhodou
• lekárska prehliadka (na náklady zamestnávateľa)
• zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť
• vysoké pracovné nasadenie
• flexibilita, ústretový prístup voči našim zákazníkom
• bezúhonnosť

Spoločnosť INTERAGROS a.s. pôsobí na slovenskom a zahraničnom trhu už od roku 2000. Jej hlavná činnosť spočíva v nákupe a predaji agrokomodít: osív, plodín, chemických ochranných prostriedkov, hnojív. Pôsobí na slovenskom ako i zahraničných trhoch. INTERAGROS a.s. je členom silnej slovenskej skupiny spoločností, ktorých core businessom je agrobiznis, výroba biopalív, liehu, liehovín a nealkoholických nápojov a komoditný trading.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov