Pridať inzerát

Výrobný pracovník hliníkových okien a dverí

INTER-OKNO s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Komárno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 500 EUR/mesiacŽivnosť - Dohoda
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho kolektívu skúsených kolegov s chuťou vyrábať kvalitné hliníkové okná a dvere do posledného detailu. Jedná sa o prácu vo výrobe, prípadne montáž/servis na adrese.

- práca v úspešnej rodinnej firme
- seriózny prístup zamestnávateľa
- priateľský kolektív
- stravné lístky

Ďakujeme za záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky doručené žiadosti starostlivo posúdime. Na pracovný pohovor pozveme len vybraných uchádzačov.

Spolu so životopisom, prosím, pošlite aj súhlas so spracovaním osobných údajov podľa Zákona č.122/2013 Z.z. v tomto znení:
Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti INTER-OKNO s r.o. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- Prax v oblasti výroby hliníkových okien a dverí je výhodou, ale nie je to nutné.
- Zručnosť a detailizmus.
- Chuť vzdelávať sa a pracovať.

Zaoberáme sa zákazkovou výrobou a montážou hliníkových okien, dverí, posuvných systémov, fasádnych stien, zimných záhrad a protipožiarnych konštrukcií od roku 2005. Ponúkame klientom neobmedzené a individuálne technické riešenia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov