Pridať inzerát

Key Account Manager

Inter-Alia Czech spol. s r.o.

Information about the position

  • Place of work: Praha
  • Basic wage component (gross) and other rewards: 1 000 - 2 000 EUR/month
  • Contract type: full-time, part-time

Job description, responsibilities and duties

Key Account Manager – na HPP aj čiastočný úväzok,
výborné ohodnotenie

Zaujíma vás práca na najväčšom svetovom finančnom trhu?

Chcete za svoj výkon byť naozaj náležite odmenení?

Predná internetová finančná tradingová spoločnosť so sídlom v Budapešťi!

Náplň práce:

Telefonická, emailová a občasne aj osobná komunikácia s registrovanými záujemcami o obchodovanie na finančných a kapitálových trhoch

Odborná a obchodná podpora klientov

Správa klientskych databáz

Týmová spolupráca so skúsenými kolegami

Základné požiadavky:

Osobnosť zameraná na výkon a výsledky, sebavedomá a proaktívna

Výborné komunikačné schopnosti

Predchádzajúce skúsenosti v obchode či zákazníckom servise sú výhodou

Užívateľská znalosť práce na PC

Rodený hovorca slovenského jazyka

Dobrá znalosť anglického alebo maďarského jazyka nutná

Záujem o finančný sektor výhodou

Certifikát odbornéj skúšky pre investičných sprostredkovateľov u národnej banky - veľkou výhodou

Čo ponúkame:

Školenie na náklady spoločnosti

Po nástupnom školení je možnosť aj práce z domu (home office)

Možnosť zvýšenia platového ohodnotenia počas troch mesiacov

Priateľská atmosféra a týmová podpora v modernom a príjemnom pracovnom prostredí

FIXNÁ mesačná odmena + bonusový systém

Finančné a nefinančné bonusy týždenne / mesačne

Preferujeme prácu na živnost, možná i na čiastočný úväzok,

CV v anglickom jazyku.

Information about the selection process

Requirements for the employee

Candidates with education suit the position

Follow-up/Higher Professional Education

The position is suitable for a fresh graduate

Yes