Pridať inzerát

Asistent oddelenia obchodu a výroby

INTECO s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Štrková 23, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 100 EUR/mesiacPlat bude otázkou osobného rokovania podľa skúsenosti uchádzača
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do svojho tímu hľadáme nového kolegu na pracovnú pozíciu asistenta oddelenia výroby a obchodu. Sme strojárska firma zameraná na výrobu zákazkových, malých a stredných sérií súčiastok pre rôzne odvetvia priemyslu, najmä pre železničný priemysel. Ponúkame stabilné pracovné miesto u slovenského zamestnávateľa, príležitosť naučiť sa veľa nového v inovatívnom modernom prostredí a v príjemnej firemnej kultúre. Na oplátku očakávame proaktívny prístup k práci, slušné vystupovanie a schopnosť prispôsobiť sa kolektívu.

Vašou úlohou bude vykonávať rôzne administratívne práce, vrátane nákupu materiálu a komponentov do výroby, vystavovanie dodacích listov a objednávok, tvorba štítkov, certifikátov atď. Nepožadujeme dlhoročné skúsenosti, prioritou je chuť do práce a učenia.

Hlavná náplň práce:
- Zodpovednosť za nákup materiálu a komponentov do výroby
- Vykonávanie zberu, nahrávanie a úpravu dát vo výrobnom a skladovom systéme
- Monitoring skladových zásob výrobného materiálu
- Tvorba sprievodnej dokumentácie k výrobkom (expedičné štítky, dodacie listy, sprievodné karty....)
- Spolupráca pri plánovaní výroby na základe dostupnosti vstupného materiálu
- Plnenie úloh zadaných nadriadeným a pomoc pre ostatných administratívnych zamestnancov oddelenia výroby a obchodu

Sme strojárska firma zameraná na výrobu zákazkových, malých a stredných sérií súčiastok pre rôzne odvetvia priemyslu, najmä pre železničný priemysel. Výrobu realizujeme na vlastných CNC strojoch značky HURCO v novovybudovaných moderných priestoroch. Viac informácií na stránke www.inteco.biz

+ práca pre významných zákazníkov železničného priemyslu v novovybudovanej výrobnej hale
+ možnosť vzdelávania, profesionálneho a osobného rastu
+ priestor pre uplatnenie vlastných nápadov
+ dobrá atmosféra v pracovnom kolektíve
+ individuálny prístup
+ stravné lístky v hodnote 4,80 Eur
+ zamestnanecké prémie,
+ firemné akcie
+ kurz anglického jazyka
+ jednozmenný pracovný čas

Prosíme o zaslanie životopisu, vybraných kandidátov pozveme na osobný pohovor v sídle firmy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, ekonomické

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

skúsenosť so skladovým hospodárstvom
chuť učiť sa nové veci
technické myslenie
soft skills - precíznosť, organizačné schopnosti, komunikačné schopnosti, tímový hráč
schopnosť doťahovať veci do konca