Pridať inzerát

Obchodný zástupca - projektový manažment

INSUCCOR s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 2 000 EUR/mesiacMzda sa skladá zo základnej zložky a pohyblivej zložky závislej od obratu.
  • Termín nástupu: 1.9.2020

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov v rámci pridaného regiónu - uzatváranie zmlúv o poskytnutí služieb s obcami a podnikateľskými subjektmi v oblasti projektového manažmentu.
Prezentovanie a propagovanie služieb našej spoločnosti, monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít.
Monitorovanie výziev z fondov EÚ, zodpovednosť za plnenie osobného plánu "predaja", poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom, riešenie reklamácií.
Reportovanie obchodných výsledkov priamemu nadriadenému.

Služobný automobil aj na súkromné účely
Služobný mobil aj na súkromné účely
Príspevok spoločnosti na doplnkové dôchodkové sporenie
Flexibilný pracovný čas

Životopis zašlite na mailovú adresu info@insuccor.sk. Oznámenie o konaní výberového konania bude zaslané, len vybratým uchádzačom. Na pohovor si so sebou doneste osvedčenia, certifikáty o absolvovaní školení súvisiacich s ponukou práce a zoznam referencií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5 rokov praxe v odbore obchodný zástupca
5

Analyzovanie a riešenie problémov, Finančný a ekonomická gramotnosť, Komunikácia (jednanie s ľuďmi), Kultivovaný slovný prejav, Motivovanie ľudí, Organizovanie a plánovanie práce, Samostatnosť, Pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné schopnosti), Empatia, Asertivita, Ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť), Transparentnosť

Sme spoločnosť zameraná na projektový manažment pre samosprávy a súkromný sektor.
Zabezpečujeme konzultačné, administratívne služby v oblasti nenávratných finančných príspevkov a dotácií z Eurofondov, ako aj riadenie a implementáciu schválených projektov.

Adresa spoločnosti

Radvanská 30
97405 Banská Bystrica