Pridať inzerát

Kuchárka-Kuchár v školskej jedálni

Inštitút pre pracovnú rehabilitáciu občanov so ZP

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mokrohájska cesta 1, Karlova Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 722,5 EUR/mesiacK vyššie uvedenej základnej mzde +príplatky k platu podľa zákona 553/2003 Z.z.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a výdaj teplých a studených jedál v školskej jedálni. Dvojzmenná prevádzka aj príprava večere pre internát. Obedy 160 stravníkov , večere 60 stravníkov. Pracovná doba 6:00 do 13:45 poobedná 11:30-19:15.

Dobrá dostupnosť dochádzania do práce MHD lokalita Patrónka, množstvo benefitov vyplývajúcich z Kolektívnej zmluvy, počas školských prázdnin a sviatkov sa nevarí.

Uchádzač musí byť vyučený v odbore kuchár, prípadne absolvovaný certifikovaný rekvalifikačný kurz v odbore kuchár. Bližšie informácie poskytne vedúca kuchyne p. Cibulková tel. 0911474018

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

spoľahlivosť, ochota a tímová práca

Inštitút pre pracovnú rehabilitáciu občanov so zdravotným postihnutím ( IPR). Jeho organizačnou súčasťou je Stredná odborná škola pre žiakov s telesným postihnutím.
IPR poskytuje vzdelávanie žiakov, pracovnú, sociálnu a pracovnú rehabilitáciu žiakov a klientov so zdravotným postihnutím v SOŠ a na úseku CSPR.