Pridať inzerát

Inštalatér/vodár/kurenár

INSTALL - MONT s. r. o.

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacV prípade živnosti plat 14 €/hodina. Mzda 1500 € na HPP + 13.plat (mzdové podmienky budú dohodnuté na základe skúseností kandidáta na osobnom pohovore)
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž a demontáž rozvodov vykurovania, vody, plynu a kanalizácie na bytových domoch - pokládka kanalizácie a vodovodu pri budovaní inžinierských sietí.
Inštalácia sanity.

- práca v stabilnej spoločnosti
- cesta do práce firemným vozidlom
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- firemné oblečenie
- pravidelné školenia (Rehau, Viega,...)
- pracovná doba PO - PIA
- 13.plat

Mzda sa odvíja od pracovných schopností uchádzača a samostatnosti.
Možnosť práce na HPP aj živnosť - viac informácií na osobnom stretnutí.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2022 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

inštalatér, vodár, kúrenár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Samostatnosť, manuálna zručnosť, tímová spolupráca, zodpovednosť a časová flexibilita, príjemné vystupovanie.
Znalosť čítania projektovej dokumentácie výhodou.

Hlavným aspektom činnosti sú rekonštrukcie zvislých a ležatých rozvodov zdravotechniky v bytových domoch, montážne práce ústredného vykurovania, plynofikácia, montáž kanalizácie a demontáž azbestového materiálu.
Sídlo spoločnosti: Topoľčany