Pridať inzerát

HTML/CSS alebo Angular9

Insomnia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 4 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Robime vlastne angular projekty s vlastnym backendom,
zide sa nam sikovny stylista, alebo sikovny stylista ovladajuci angular2+ na akejkolvek urovni.
Ak si sikovny, dosledny, u nas sa budes mat dobre.
Ak si namotivovany a dokazes si predstavit, ze by si pracoval pod Jobsom, rovno reaguj.
Platovo od skusenosti. Sme slovenska firma, ktora ma rada crypto.

Osobne

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

IT spoločnosť vyvíjajúca ekosystémy pre digitálne aktíva, so zameraním sa na globálne hry.

Adresa spoločnosti

Vajnorská 100/B
831 04 Bratislava - mestská časť Staré Mesto