Pridať inzerát

E-commerce konzultant

INPAP PLUS s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno - venkov
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 35 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Koho?

Nového kolegu / kolegyni do týmu se zaměřením na práci v oblasti e-commerce. Máte zkušenosti s e-commerce B2B, B2C? Máme pro Vás nabídku pracovní pozice v menší společnosti, která je velmi úspěšná v oblasti prodeje obalového materiálu.

Jaká bude Vaše náplň práce?

Správa produktů a ceníků u e-commerce včetně popisu a fotografování
Práce na obchodních kampaních zaměřených na e-commerce
Poskytování podpory pro zákazníky e-shopu
Marketingové aktivity na sociálních sítích
Komunikace napříč odděleními (obchod, logistika, vedení společnosti)
Administrativní úkony

Požadujeme:

Ukončené SŠ vzdělání
Počítačovou gramotnost na pokročilé uživatelské úrovni
Znalost SK, AJ výhodou
Komunikační a prezentační dovednosti
Slušnost, spolehlivost a zodpovědnost
Orientaci v grafických a marketingových MS Office (Excel, Word)
Praxe na obdobné pozici v e-commerce výhodou
Znalost platforem Google Ads, Sklik, Heureka, aj. výhodou
Znalost ekonomického/skladového systému Pohoda výhodou

Nabízíme:

Zázemí úspěšné obchodní společnosti se zaměřením na prodej zboží
Příjemný kolektiv
Stabilitu zaměstnání a dlouhodobou spolupráci
Mzdové ohodnocení adekvátní této pozici
Systém firemních benefitů (stravenky, bonusy, dovolená, zdarma káva, nápoje, přizpůsobení pracovní doby, home office)

Místo výkonu práce:

Kuřim/Home office

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano